• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

zsimic27

Novi član
Tu od
26 Ožu 2020
Poruka
1
Da li netko ima HR uputstvo za prskalicu Hardi TZ 2400?
 

Prilozi

  • hardi 1.jpg
    hardi 1.jpg
    230.4 KB · Pregleda: 24

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Jel tko u zadnje vrijeme kupovao razvodnik kompletan sa dvije sekcije? Za agromehaniku? I po kojoj cijeni?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ja sam pred godinu dana kupil ovaj razvodnik
received_366874743941273.jpeg

Znaci, on sam bez barometra je bil nekih 500 kn, a barometar jos 90 kn.
Barometar je original Agromehanika.
A pital sam i za original Agromehanikin razvodnik, mislim da je bilo nesto preko 1000 kn.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Uzeo sam neki navodno agromehanika, 490 kn sa manometrom samo je nosač drugačiji pa ću morati nešto izmisliti..
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Može, kupe se dvije nove cijevi sa 2 rupe za dize, sad su sa 4 ili se odrežu ove stare i sa nareznicom se nareže cijevni navoj i zašarafe čepovi i cijevi se odrežu sa svake strane za metar
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Poštovani forumaši lijep vam pozdrav. Da li je neko imao iskustva sa Bata traktorskim prskalicama... Oko 1100 KM (660€ ili 4400 kuna) nova sa garancijom od 3 godine...
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Pozdrav forumaši možda zna netko gdje ima "demarol" prskalica u prodaji osim u auto akciji iz Varaždina oni nemaju na stanju
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Danas sam na svojoj kzk zamjenio njen orginalni regulator s novim leskovim..
Sa orginalnim sam mogao prigusiti dizne i stvoriti maglu...dok s ovim novim nemogu..ako smanjim na regulatoru onda mi dizne slusiraju kak pumpa radi..a ako malo odvrnem onda dizne polijevaju i to dosta..
Pritisak na manometru je oko 3 bara.
Kaj se tu sad moglo desiti?
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Koje su dize gore i kad su promjenjene, možda se proširila rupa na njima
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Ma nemam pojma koje su, mesingane ķzk orginal njene..
Sa starim regulatorom je bilo dobro.. nije do njih jel bi radilo isto onda.
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Pozdrav, imam prskalicu gumaplast rau 220 litara i pustio sam je da radi, nakon nekoliko minuta rada mi izbaci mjerac od ulja. Šta je problem?
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Pregledao sam nivo ulja i bilo ga je iznad maksimuma, višak sam izvukao i sada je između min i max. Nisam probao ali bi trebalo biti dobro i u redu.
Hvala na odgovoru :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh