• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Trebami daju sredim 1500kn a tose neisplati a neku sa 3 posude zato se nema para.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ok, onda uzmi tu, a protukapne dizne nije problem ugraditi, o odmah će lijepše raditi (Na slici se slabo vidi kakve su, pa možda griješim da ima obične)
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Več kada smo kod Morave, koliki pritisak zraka treba biti napumpan na pumpi?

Koliko se sjećam iz uputstva u tabeli je bilo max 3 bar a minimalno 1,5 bar .........

.....e sad....to je po sjećanju a to ti je kod mene dosta nesigurno.........
.....drži se 2 bara i nebi trebao pogriješiti....
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
El ti novci koji pišu u oglasu!? Dobro izgleda, neka ti što više oprska površina bez kvarova. S kojim traktorom ćeš ju nositi!?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Je 8000 kuna plus 1000 prevoz do bjelovara.nosit cu je sa deutzom 6806. Ustvari dosad sam spricao sa moravom 660 litara I islo je bez problema pa ce valjda hvala na cestitkama nadam se da me nebude razocarala.:icon_rolleyes:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma ja imam takvu,odlična je šprica,samo sam razvodnik mijenjao,od KŽK-a sam stavio,već sam bio to pisao,tako da ako trebaš koj dio od razvoda imaš kod mene.
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
dali netko zna to sto izmisljaju s prskalicama planiram kupiti prskalicu 440 litara pa mi danas govori kolega nemos obicnu samo s 3 posude ovo ono i kao svake godine neki atest oko 500 kuna. ima li istine u tome i tko ce sve morat atestirat prskalice
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
pa znaci treba prskalica sa 3 posude. necete ju moc registrirat bez toga a niti kupovati otrove bez registracije i polozenog tecaja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moći će se registrirati svaka stara klasična prskalica, ali morat će biti full ispravna!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
ko da je problem napravit nosac za dva obicna karnistra,,,

mene vise brine kud sa tim razrijeđenim otrovom kad se "ispre" prskalica,,,:rolleyes:
kazu ima kemikalija za razgraditi kemikaliju,,,:^):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Pa, pošpricaš ju po polju. Gdje bi bil problem?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A možda će trebati i 5 posuda....ko zna kaj nam nosi budučnost :D:

A stare prskalice s jednim rezervarom budemo bacili u staro željezo jer nebudu više za upotrebu, ljudi seru novce pa budu svi brže bolje pokupovali nove prskalice po 10.000 kn :)
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
ko da je problem napravit nosac za dva obicna karnistra,,,

mene vise brine kud sa tim razrijeđenim otrovom kad se "ispre" prskalica,,,:rolleyes:
kazu ima kemikalija za razgraditi kemikaliju,,,:^):

Nije to samo napraviti 2 nosača za 2 karnistra, lako ovaj za ruke prati, a ovaj za ispiranje, treba imati neki kapacitet, 50-60 litara, pumpa iz njega sama vuče vodu, koju zatim preusmjeravaš ili u ispiranje cijelog sistema ili samo grana. Obično je i kod takve prskalice pumpa većeg kapaciteta, itd..
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ček, ček , ček...nisma u toku, jel to znači da moja Morava bude za staro željezo? Odkada vrijede ti tehnički pregledi?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nije to samo napraviti 2 nosača za 2 karnistra, lako ovaj za ruke prati, a ovaj za ispiranje, treba imati neki kapacitet, 50-60 litara, pumpa iz njega sama vuče vodu, koju zatim preusmjeravaš ili u ispiranje cijelog sistema ili samo grana. Obično je i kod takve prskalice pumpa većeg kapaciteta, itd..

Ma budimo realni, je*e se njima da prostis hoce li moja i tvoja prskalica ostati oprana ili neoprana, hoce li rezervoar za ispiranje biti 20 ili 60 litara, hoce li moje ruke biti oprane ili ne, hoce li mozda koja dizna davati manje tekucine od ostalih,,,,
Njima je najbitnije da se narod opeljesi, da mu se uzme sve do zadnje kune, njima je vazno jedino da uhljebljeni prdonje mogu zgrtati lovu od blesave raje,,,
po istom principu rade se naukovanja, po istom principu nas jebu doktori veterine i da ne nabrajam dalje,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh