• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
U ravnu kolega :). Meni se 3511 svozi na nagnutom terenu sa 12.4 gumama toliko da ne mogu kultivirati tu parcelu..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ide u redove ali zadnje gume idu skroz kraj redova kukuruza i ako ne pratiš odmah gaziš.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
3511 svozi na nagnutom terenu sa 12.4

I meni se ursus vozil koji je teži ali zakvačiš na 6245 pa uključiš prvu vuču i ne skliže se nikud. Opet ponavljam ako moj 6340 koji stvarno ide na knap u redove ne gazi onda nebu ni tvoj.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ne koristim ja Zetora za tako sitne poslove. I znam da sam jednom išao preko jedne uvratine i da je prošao na knap kroz redove, više bi ugazio žitarice kod folijarne prihrane. Kada prođem sa 549 kroz pšenicu to se jedva pozna. On je dušu dao za takve poslove.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Veća pumpa treba kad su duže grane, KŽK ima oko 50L za grane od 8m i radi bez problema uz miješanje.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Na našoj šprici je na 12m ,puma 105L,i radi posao..
Ako se ima mogučnost bolje je pumpa večeg kapaciteta,lakše održava pritisak na manjim okretajima..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Stigla prinova i kod mene... 1000 litara Jar-Met.







E sad imam jedan problem. U opremi je i zatvaranje glavnog ventila na struju. Ima crnu i crvenu žicu i mislil sam to spojit da radi na utičnici za upaljač.
Pošto je planirana za Fendta, on nema takav, nego ima ovakva dva konektora.
Na koji spojit? Kakvi utikači trebaju biti, gdje ih nać?



 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Na prvu mesinganu utičnicu ti ide ovaj utikač kome se skine ovaj crveni dio i onda paše u tu utičnicu.Taj utikač paše i u veliku i u malu utičnicu.

image url
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
E hvala ti puno, i mislil sam si da je taj, malo sam proguglal, trebala mi je potvrda.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Antonio čestitka na prinovi. Ima i hidrauličko podizanje grana ?
Znaš možda kolka je bila doplata za zatvaranje sekcija iz kabine ?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Zatvaranje ti je malo škakljivo.. Sutra ću vidjet što ću moći napraviti sa klavijaturom
jer ima dizanje i otvaranje, to je 6 crijeva. Da imam tolko priključaka onda otvaraš iz traktora.
Ovak sam bil prisiljen naručiti klavijaturu za koju ti je doplata oko 1500-2000 kuna, e sad ću vidjet jel ću je moć stavit u kabinu, mada sumnjam, no bit će u redu jer bude dosta blizu pa je lako otvorit. Što se tiče komplet hidrauličnih grana koštaju 11000 kn.
 

Najnoviji postovi

Na vrh