• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Stigla :) Biardzki 1000L 15m grane :)

23116576.jpg


23116577.jpg


23116574.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Hvala.
Regulator 5 ventila za sekcije, s stalnim pritiskom.

Da li je vama mozda prodavac rekao ventile razmontirati kroz zimu i pospricati da ne hrdja? Ili tak i radite
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Imam isto plave dizne i moram ici drugom 2. brzinom sa Masseyom ali mi je to prebrzo...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Čestitam sa prinovom...

Ja sam svoju štelao, sve super, samo
ni u ludilu nebi rekao da će 1000 l traktoru od 85 ks sa 200 kg utega biti teško,
no je...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Hvala :)

Koji traktor? Kolko kg ima prazan?

Koja ti je sirina traktora?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
DX 4.51. Ne znam koliko kila ima.

Unutarnja mjera prvih mi je 127, a zadnjih 112 cm.
U potrazi sam za uskima.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Čestitke svima na prinovama !!

Imam jednu dilemu koja me muči..
Dakle kod špricanja,oko 1ha pošpricam manje nego bi trebao..
Dali je moguče da mi dizne troše toliko više vode nego bi trebale??
Recimo složim si sreddstva za 4ha,a ja pošpricam jedva 2.5-3ha,a brzina i pritisak štimaju..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Čestitam decki...moja nikak da dojde ..ve vel u ponedeljak..uzas vec je proslo 27 dana od uplate...a rekli 10 dana u panexu...
ANTONIO SI PRSKAL KAJ?KAK RADI?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ne sviđaju mi se nimalo te poljske neznam čemu toliko stvari , po njoj susjed kupio .
Mislim da kad nešto ode po tim razvodnicima da bude koštalo.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,718
Prije više od godinu dana vodila se diskusija oko tih poljskih prskalica pa je predstavnik jednog domaćeg proizvođača rekao na moju primjedbu da Poljaci koriste fondove EU, da oni to ne žele koristiti, da se sami razvijaju. Poljaci su koristili te fondove i mogu imati niže cijene, a izgleda da će naš proizvođač eventualno biti njihov serviser.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Dali je moguče da mi dizne troše toliko više vode nego bi trebale??

Da moguće, si ih mjenjao kada i koliko si poprskao do sada sa njima?
Koje/čije dizne imaš?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Prije više od godinu dana vodila se diskusija oko tih poljskih prskalica pa je predstavnik jednog domaćeg proizvođača rekao na moju primjedbu da Poljaci koriste fondove EU, da oni to ne žele koristiti, da se sami razvijaju. Poljaci su koristili te fondove i mogu imati niže cijene, a izgleda da će naš proizvođač eventualno biti njihov serviser.

A bog zna al gledao u onom horvatu ih nezz prije bi slovensku uzeo.
A nezz zašto će im tri dizne jednostavno bespotrebno
 

Najnoviji postovi

Na vrh