• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

Mika555

Novi član
Tu od
6 Lip 2021
Poruka
22
Dizne su ti kolko para tolko muzike sad ovisno kolko radis... ako radis puno onda se isplati kupit keramicke duze traju a ako su neke manje povrsine u pitanju onda su i plasticne super ako budu vecinom stajale u garazi...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,160
Tu bude mozda i 30-40 hektara prskanja, tako da prskalicu treba pripremiti kak se spada.
Nije to vise igra ko na par rali.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Pozdrav ,
Na šprici Leško 330 l mijenjao sam ventile , membrane , o ringe ...
I sad kod stavljanja novog ulja piše na pločici količina ulja 0,5 l.
Da li je onaj ćep od ulja samo kao ćep ili i mjera za nivo ulja , jer da bi išao do te mjere to bi bilo dosta više ulja od 0,5 l ?
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Ali na pločici piše 0,5 l ulja . Ako idem do tog mjerača ide sigurno 0,7 l i više .
Tak da ne znam do kojeg ići .
 

StipeBiz1965

Novi član
Tu od
13 Ožu 2023
Poruka
2
IMG_20230313_173853.jpg Pozdrav,

zanima me zašto ne mogu postići tlak u ovom dijelu,dali u njemu ima membrana,ako ima kako se mijenja.Radi se o prskalici Metalna rau Maribor 330 lit.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,350
Trebala bi biti a vjerojatno je pukla i zato ne prima tlak, a brat bratu malo vode da se opere nebi joj škodilo.
 

StipeBiz1965

Novi član
Tu od
13 Ožu 2023
Poruka
2
Voda je manji problem.Problem je kako promjeniti membranu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Na pumpi metalna rau maribor 440 l dali zna tko na kolko bara se pumpa tlak u pumpi?
 

jure22

Novi član
Tu od
14 Ožu 2023
Poruka
1
Pozdrav! Mali info za kolege. Radio sam atest za prskalicu Ags 330 i Fito promet mi je naplatio malo manje od 40e, a ove druge stanice traže oko 70e
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zato jer je to toliko mali volumen da u trenutku dok odmakneš pumpu pola "tlaka"izade van.
Dalje ,nekvalitetna porozna guma..oksidirano mjesto brtvljenja a i glupost sama po sebi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Takve stvari se pumpaju sa ovakvim nastavcima, kao i amortizeri....

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Naravno, jedino ako ti se pumpa vozi stalno sa sobom da možeš provjeravati usput...
Evo nekaj slično ili isto samo drugačije upakirano.

 

Najnoviji postovi

Na vrh