• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Računala (Kompjuteri)

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Koliko se kužiš u kompove ?

Ak se ne baš, onda prvo updejtaj antivirus, rebootaj komp u safe mod i napravi scan. Antivirus kakav da je u safe modu bi trebao dosta toga počistit. Koji opće antivirus imaš?

E sad kolko se kužim u kompove- tak tak.
Imam avg al me nešto zeza snjim pa sam si skinuo neki ad aware i imam windows 7.
Nego recite mi kak se stavljaju slike pa ću stavi sve da mi objasnite, i što se tiće objašnjavanja ak može malo detaljnije pošto prvi put to radim da nekaj ne zeznem.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Situacija je sljdeća. U safe modu sam uspio nešto virusa obrisat i ovak uz programe spyboot ccleaner i antimalwere. Ostao mi je jedan virus, neki ADWARE BUNDLER, kak da se njega riješim ?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jel ima tko u zadnjih dana problema sa Firefoxom? Da mu se ruši malo-malo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Završi u netbuk centru_lol_


Jel si primjetil da je to od zadnjeg updejta ?
Ako je njihova greška budo to riješili za koji dan , ja ne radim automacko updejtanje pa ne pratim .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Iskreno, ne znam kad se updejto, ne pamtim to baš... A vidit ću kako bude dalje, ko ga šljivi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To neobjašnjivo rušenje je isto tako bilo s operom, pa sam zaboravio da postoji (opera , ne rušenje).
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Iskreno, ne znam kad se updejto, ne pamtim to baš... A vidit ću kako bude dalje, ko ga šljivi.
nije bitno kako se updejta, koji oper. sistem imaš-- ja imam xp pro i automatski update mozile i nemam problema, stoga kod tebe je nešto drugo a ne browser.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Windows 7 imam. Sad sam pogledao, updejti su na automatskom.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Hoću instalirat flash player i kad ga skinem i kliknem run pokaže se prozor s ovim ""Samo jedna istanca ove aplikacije može biti pokrenuta"". Što bi moglo zezat ?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Zatvori prvu stranicu pa otvori drugu...nemožeš prdnut i stisnut
 

Najnoviji postovi

Na vrh