• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Računala (Kompjuteri)

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Hoću instalirat flash player i kad ga skinem i kliknem run pokaže se prozor s ovim ""Samo jedna istanca ove aplikacije može biti pokrenuta"". Što bi moglo zezat ?

System restore? Ćemu?
Ovo ti znači da negdje proces installer-a već pokrenuti. Ili pogledaj u task-manager jeli negdje flash_installer ili slično se pokazuje pa ga terminiraj.

ili jednostavno restartiraj komp. :icon_mrgreen:

Ili skini process explorer (paket Sysinternal suite) i u njemju poiskaj jeli gdje pokrenuta flash installer ili flash setup ili adobe sim tam i stisni na njega desnim i izaberi kill process. I onda pokreni setup isponova:
http://download.sysinternals.com/files/ProcessExplorer.zip
 
Posljednje uređivanje:

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
System restore? Ćemu?
Ovo ti znači da negdje proces installer-a već pokrenuti. Ili pogledaj u task-manager jeli negdje flash_installer ili slično se pokazuje pa ga terminiraj.

ili jednostavno restartiraj komp. :icon_mrgreen:

Ili skini process explorer (paket Sysinternal suite) i u njemju poiskaj jeli gdje pokrenuta flash installer ili flash setup ili adobe sim tam i stisni na njega desnim i izaberi kill process. I onda pokreni setup isponova:
http://download.sysinternals.com/files/ProcessExplorer.zip

u task menageru samo ugasio procese od adobea i kad krene instalirat više nije problem ono prvo nego se pojavi prozor od java script il tak nekaj i nejde dalje
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
pojavi prozor od java script il tak nekaj i nejde dalje
Onda stisni i tak nekaj :icon_lol:
Da mi napises kaj tocno pise i veli onda ti i mozemo pomoci:biggrin:
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Imam mogućnost instaliranja orginalnih windowsa,a s obzirom da prvi puta to radim svaki savjet je dobrodošao. Trenutno na kompu imam windows 7, a stavio bi isti samo orginalni, pa me zanima kako sačuvati stvari koje su na kompu, a da ne vadim sve sad na cd-e i što sve treba instalirati nakon podizanja windowsa.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Imam mogućnost instaliranja orginalnih windowsa,a s obzirom da prvi puta to radim svaki savjet je dobrodošao. Trenutno na kompu imam windows 7, a stavio bi isti samo orginalni, pa me zanima kako sačuvati stvari koje su na kompu, a da ne vadim sve sad na cd-e i što sve treba instalirati nakon podizanja windowsa.

Prebaci sve na D disk i tamoti neće pobrisati podatke kod formatiranja, sedmica bi trebala raditi bez da treba posebno instalirati drivere.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Prebaci sve na D disk i tamoti neće pobrisati podatke kod formatiranja, sedmica bi trebala raditi bez da treba posebno instalirati drivere.

kad krenem instalirat samo ubacim cd i nastavim kako ide i samo če se formatirat i instalirat novo ili treba sve prvo ručno formatirat pa onda instalirat ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Imam mogućnost instaliranja orginalnih windowsa,a s obzirom da prvi puta to radim svaki savjet je dobrodošao. Trenutno na kompu imam windows 7, a stavio bi isti samo orginalni, pa me zanima kako sačuvati stvari koje su na kompu, a da ne vadim sve sad na cd-e i što sve treba instalirati nakon podizanja windowsa.
Prije instalacije formatiraj disk na neki drugi način , live CD , s CD-jom od xp-a itd .
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ili sa ovim i možeš imati systema koliko ti disk-ovi dozvoljava.:icon_hang:
21135797.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
Ovak ljudi hitno trebam pomoć, dogodilo mi se da se nekakav program skinuo i pokrenuo, svaki put kad upalim komp i odma nakon učitavanja pokazuje mi bjelu sliku i ništa drugo, jel se može nekak resetirat komp da mi se ugase svi programi i ponovno sve učita.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ovak ljudi hitno trebam pomoć, dogodilo mi se da se nekakav program skinuo i pokrenuo, svaki put kad upalim komp i odma nakon učitavanja pokazuje mi bjelu sliku i ništa drugo, jel se može nekak resetirat komp da mi se ugase svi programi i ponovno sve učita.

Pokusaj preko safe moda,,,
kako?
ukratko prije nego li se pocnu bootati (podizati) windowsi neprekidno pritiskaj tipku F8, nakon toga uđi u safe mod,,,
tad se podizu samo windowsi bez drugih programa, nakon toga mozes deinstalirati to sto mislis da ti zadaje probleme,,,
nek te ne brine sto ce sucelje izgledati malo drugacije nego li si do sad navikao,,,

ps.
inace programi poput ccleanera mogu bez problema ubrzati podizanje windowsa gasenjem programa koji se podizu u sartupu,,,
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
Probal sam sve, al ne pali, to se samo događa u mojem korisničkom računu, a u drugom je sve normalno.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Probal sam sve, al ne pali, to se samo događa u mojem korisničkom računu, a u drugom je sve normalno.

Onda je do postavki unutar windowsa,,,
ako drugi racuni imaju admin ovlasti a ti imas nesto dokumentacije na svom racunu prebaci to u zajednicke dokumente pa obrisi taj racun i izradi novi,,, :tongue:
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Imam windows 8 na laptopu i nemogu naću drivere za printer canon i-sensys lpb6000b. Našao sam jedne ali ka ih instaliram i dalje mi ne printa, odnosno kaže da trebam drivere.
Zna neko kak to srediti jer mi hitno treba printer.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Hvala, al netreba. Uspio sam naći cd od printera pa sam instalirao, ali sad mi normalno printa jedino mi iz pdf-a neće. Zašto to ?
 
Na vrh