• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RADOVI NA FORUMU

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
21.01.2008, popodne....radi se na podizanju foruma na novu berziju phpbb-a i instalaciji par dodatnih funkcija koje ce doprinjeti funkcionalnosti. Vikalica(chat) ce biti dostupna tek u kasnijim popodnevnim satima.
Molim za strpljenje. ;)
 
B

Bobo

Guest
Jaooo, poludit cu...

Nema vise one lijepe plave teme bez "crckarija" koju sam koristio (ne subsilver, vec ona druga), posto s ovom imam problema... A ova mi nepregledna da glava boli...

Ako je ikako moguce da se i ona tema vrati, jer je mani ovaj odabir boje pre monoton nekako...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
polako, nije još gotovo... :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :!:
OOOOOVCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!:
MeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEeEeEeEeEeE :!:

;) :blackeye :lol:

EDIT
Može , nema više ovaca a jednu HARDI prskalicu ćeš ubaciti kasnije kako prska to žito ;)
Ima vremena ... hehe
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
ja sam za rezoluciju 800 600 ako je moguce ima glava da mi upadne u monitor :blackeye
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
savoris kaže:
ja sam za rezoluciju 800 600 ako je moguce ima glava da mi upadne u monitor :blackeye

Sumljam da je to prihvatljivo, 800x600 koristi ravno 5 posto posjetitelja našeg foruma, trenutno je web standard 1024x768. Čak i na 15 inčnom monitoru možeš bez problema staviti na 1024x768.
 
P

paor

Guest
@zaja

na malo foruma sam vidio uključenu flash opciju, u čemu je tu problem,
moje je mišljenje da bi bilo dobro omogućiti flash, a ako se gazde boje veličina datoteka, nek se onemogući dodavanje u privitke
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Nisam siguran da phpbb ima opciju da se ubacije flash direktno...pogledat ću, al uvijek možeš koristiti youtube za takve stvari. Objavi na youtube i ubaci na forum.
 
K

krx pozega

Guest
Što ja nevolim kad se vječito nešto predrkava....a uvijek sve gore i gore....teletabis stranica...ko će ozbiljan moći gledati u ovaj kričavluk daj ljudi skulirajte se malo rasturate kompjutere a ukusa nikakvog ...tako to obično ide...sreća što ja ne ;) :mrgreen: znam puno u te stvari
 
I

Ivan_MF

Guest
Jel bi se mogle promjenit ove boje za pročitan i nepročitan post ?

Jako teško se skuži jel je post pročitan ili nije.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Dobro si to skužio, evo promijenio sam.
 
K

KRESO

Guest
a kad se ispunjavaju želje možemo li dobiti malo više smajlića :p :p :p :p :p
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Može. :gitarist: :supris: :rolfer: :madmana: :vragek: :supz: :supz: :partyman: :rolleyess: :heart: :axe: :drinkers: :weedman: :toimonster: :butthead:
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Ratarko kaže:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :!:
OOOOOVCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!:
MeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEeEeEeEeEeE :!:

;) :blackeye :lol:

EDIT
Može , nema više ovaca a jednu HARDI prskalicu ćeš ubaciti kasnije kako prska to žito ;)
Ima vremena ... hehe
:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh