• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Neznam vlacnu cvrstocu cbr-a, ali sipka sa Re=640N/mm2( 8.8) treba prommjer 9.5mm min
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Da oba ste u pravu ak se stavi kvaliteta 8.8. Još bu tanja s 12.9 kvalitetom.Samo u oba slučaja pozabite na švasanje jer pukne ko šajba kad se pregrije. Detalj mora biti na navoj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ne bi si jednu koluturu složio :icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imam ju doma al sam ju zaboravio uzet veliku kaj je bila na dalekovodu prije jedino kaj je aluminiska budem drugi put vise razmislio mada i ovak ide super s koluturum bi jos bolje islo!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bas kad je ekstremna susa odnda na mijestima nema vode al sve jedno nemoj stajat kud on tece!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ima nekog malo mulja i sitnog kamena jer ti je to neko podrucje s kamenom prije su ljudi kopali i vozili kamen ima na jednom dijelu bas ove parcele di se jos uvijek vidi kak su iskopali!!
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Slika vara cjela prikolica je nagnuta na desnu stranu jer je asfalt nizi od mjesta gdje se nalazi donji tocak.
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Posto se kolje(stice) malo razvuklo prosjek sirine tovara je bio 2m i visine 2m jedan red 4m drveta je stalo ukupno 8m.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ja bas ne vjerujem da tu ima 8 m kolega bez uvrede al ne vjerujem da je to visine 2m a nije bas ni sirine 2m!!
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
@iwanho
Gume su 225/75R17.5 MICHELIN 6bar
@Bučo
Stranice su duboke45cm+ kolje je visko 150cm + vsina preko kolja.
Prikolica u sanduku je sirkoka 180cm a na vrhu kolja je bilo preko 220cm mi smo uzeli prosjek 200cm.
Zaboravio sam reci da je nazad bilo vertikalno naslagano 6 metrica precnika oko 25-30cm
Pa ti meni raci koliko je to?
 

Najnoviji postovi

Na vrh