• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Možda nije taj konektor za antenu, možda ima funkcije na daljinski preko kabla, pa možda kabel tu uštekaš. Ali to je možda dodatna oprema.

@ZJ jesam, al ne kužim za kaj imaju mrežu u đonu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Negdje kapa, nemrem vidjeti gdje, jer kad motor stane, ne vidi se više niš.
Čini mi se da pe stara gore, a nova na povrat novaca :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Sreča pa sam ti staru popravil, nadam se da bu dobro popravljena.
Povrat novaca ne vjerujem da buš dobil, drugu da ali keš teško.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Ma šalim se, znam da nebu vrnul novce. Budem probal otkriti gde curi, no definitivno nije koliko prije.
Drago mi je da je originalna natrag živa. Fala!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Taj Vin prom se skroz pokvaril. Takav slucaj sam imal nedavno na jednom Zeksu.
U radu je curela, a na mjestu ne.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Pa, sam si videl da ni niš pasalo, a "original" je.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Več dugo ja živim u svjetu pripasivanja novih dijelova tak da je to meni normalno.
Čude se oni koji nisu u tome
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
16 tona, hidrauličko vitlo na daljinski, stol za kratke komade (koji čekam već mjesec dana), pumpa od “ljevanog željeza”, autospeed ventil...
Cijena 28 500
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
Neke fore, kao korona u tvornici, poslali prije tjedan dana pa putuje iz Slovenije 🙄
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Ovo su mojeg oca domaća izrada kantajzl i cepin, nasad za njega odrežem granu u šumi tako da ga ne vozim sa sobom.
 

Prilozi

  • IMG_20210421_191008.jpg
    IMG_20210421_191008.jpg
    27.1 KB · Pregleda: 45
  • IMG_20210421_190802.jpg
    IMG_20210421_190802.jpg
    35.5 KB · Pregleda: 46

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Baš je precizno i lijepo napravljeno 👌
Jel bi ti bil problem, da kad buš stigel, odmjeriš mi vanjsku dužinu ovog kantajzl-a, mislim se upustiti kroz neko vrijeme u izradu istog, a nisam upoznat sa približnim mjerama. Da ne bi ispalo premalo ili preveliko, pa kasnije neiskoristivo 😅
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja se danas baš našel de se dela punom parom, ko da sam imal nos da se tam moram najti, da se ekipa malo odmori od posla. 😊Baš im dobro došel odmor jer je vruće i dela da se znoj ne stigne brisati.
A bogme i strojevima.
I znam da su mi dečki zahvalni na tome puno @Tommy i @ZJ, al dobro netebate mi niš zahvaljivat na tome, i ja sam se malo odmoril👍treba i predah od posla napravit.




 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ovo nisu radovi u šumi, ovo su radovi na stolu.
Trebali ste te trupcebna krov metnuti i tam lupati po njima. Onda bi to bilo kak treba, ovdje je ravno ko stol ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Evo današnjeg radnog izvješća. Sutra bude završno:
Najveće komade smo ručno raskalali na polovice, jer bi bilo gotovo nemoguće baratati z njima na stolu:

Dvije željezne i dvije drvene cvike čuda čine...

Iz plaćenih 20m3 napravljeno je 34 prm drva, bez ovih starih u sredini:


Ostalo je još za 1prm trešća i ovih kratkih furkov, koje još moram sutra raskalati:
 

Najnoviji postovi

Na vrh