• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
Ovo ode kontra od izvadjene kajle ...
Ovdje kajla uopće nije izvađena i ne samo to, niti žile nisu obrađene kako treba, majstor je samo okomito odrezao žilište i napravio mu ležište da bez klinova pitanje da li bi stablo uopće palo bilo kuda, a bilo je idealno da ga je mogao navući gdje god je želio, samo da je bilo maaalo znanja.
 

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
42
Kod nas baš ne zezaju znaju nekad za metrice tražit papire izvoznicu.... al ak voziš na kratko ili furke sebi mislim da te nebi niko trebal zezat.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
42
Ma mi vozimo po 20 i više km (isto s raketama i kolima) i nikad nas niko nije nis zezal, al možeš tražit mislim da popratnicu od šumarije...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
U svakom slučaju bolje točno provjeriti i izbjeći plaćanje dodatnih kazni.
 
Posljednje uređivanje:

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
A gdje imaš tu šumu, daleki je to put, kažeš 3 sata vožnje sa Raketom?
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh