• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Ti složi drva a ima drugih koji budu riješili granicu. Iz mojeg kraja ekipa svaki dan vozi drva u Sloveniju. I to ide par kamiona dnevno. Misliš da imaju papire za sve…
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
A ne ne, ja sve črno na belo imam, očem mirno spati😉pa kaj se moreju tak drva prodavat na divlje?
Odlično. Znači drva su doznačena. Još zatražiš popratnicu i voziš bez straha. S obzirom na udaljenost, pitanje je jel možeš dnevno napraviti dvije ture, jer popratnica je dnevni dokument. Ako buš puno put vozil i za svaki prijevoz plaćal popratnicu, možda je isplativije platiti kamion.

Znam, gubi se ona draž kad si sam sve pomalo napraviš, ali sam moraš odlučiti kaj ti koliko kunića vrijedi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije probem meni kamion zeti, ali onda se ne vozim sa raketom, to je probelm, a meni se lepo vozit😉
2x na dan morem svakak.
Npr u 3ujutro krenem da sam do 6 u šumi, natovarin do 9,pa do 12 sam doma istovarin, i nazat, i još bu dan, a po kmici mogu doma, sad tek skužil koja je to čar vozit po kmici. 🙂
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
Kako je drvo klen, kiselo drvo, za ogrijev? Vidim na netu da je to vrsta javora.
Dok je sirov mokar je i tezak
 
Na vrh