• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Jel ovaj carraro skrece na zglob ko tomo vinkovic ili samo s prednjim kotacima?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Jedan gospon od kojeg sam kupil plug je imal jednoga s perkinsovim motorom sad nez koje godiste al bil je ljepo traktor masivan, jak, skretanje samo s prvim kotacima, drzal je zgasen 1200 kg na hidrauliku…
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
Nije bilo problema, jedino otislo vise od pol rezervoara goriva dok sam ga obradio i oborio.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,270
Kaj u tolikom stablu nije bilo nimalo oblovine da se na pilanu posalje ili barem bolje unovči?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,250
Neka tamo kola vidim...a gdje je Raketa koja ih vuče??? 🤭 :hahah:
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Prije 35. godina mene nije niti bilo, jer nisam ni toliko star, no imamo doma proizvoda koji su se kupovali u ono vrijeme, koje je kupio moj otac i moj djed, ovo danas se ne može uspoređivati, jer ti proizvodi još i u današnja vremena funkcioniraju i služe, na tome je bio naglasak, starije generacije znaju i više o tome, a iskustvo im pomaže da mogu bolje predviđati.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh