• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Kakvi su listovi? Cer ima više izduženije i malo su više nazubljeni. Ovako prema slici je teško prepoznati.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Da, jasno mi je da sada nema lišća, mislio sam da možda imaš negdje kakvu staru sliku, kada ima lišće na sebi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Zeks i 10 dobrih metara.....

Svaka ti čast 💪💪🍺vidi se da imaš znanja u šumi i iskustva😉i traktor koji ti stvarno treba, ja isto jedva čekam da krenem u šumu. Ali mislim da ja neću baš tak puno vozit ko ti, nemogu se dočekat da završim prikolicu, ti možeš stvarno bit uzor drugima🙂a i neznam jel bi raketa išla ko ti na 2:30sekundi videa🙂mislim da jedva da 5 metri.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Put je takav da se ne može ići brže, ako ideš brže onda prevrneš prikolicu i ovih 4 metra drva, zato slabiji traktor bez prednje vuče teško da bi ovo izvukao da ide ovako polako.
 

zoki43.

Novi član
Tu od
18 Ruj 2021
Poruka
3
bok dečki, novi sam ovdje, mogu reč da se profesionalno bavim šumarstvom, te otvaram ovu temu da videite sa čim se bavim!! Dolazim iz Koprivnice, a kod nas šuma ko u slavoniju polja!!:rolfer: sad bdem nabacil neke slikice da vidite kakve strojeve imamo, nije to ništ posebno!!! prosječan traktor i sve ostalo!! samo prije toga nikak da skužim kak da stavim slike molim pomoč!!
Pozdrav.jel imate otvorenu firmu za šumarstvo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Odgovaraš na poruku staru 12g., a onaj tko ju je napisao više i nije član Foruma.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Pozdrav.jel imate otvorenu firmu za šumarstvo?
Svakome se može desiti, ništa strašno, drugi puta samo provjeri kada je post objavljen. Pošto si novi član predlažem da si malo pročitaš upute i pravila foruma kako bi ti bilo lakše se snalaziti.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Svaka čast za vitlo i stroj, Mad Max production, sve je dobro dok se nekome nešto ne dogodi.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,657
ne sijem kukuruzu...a i tak imaju samoposlugu... 🤭
dopeljal sam dve prikolice, ima za još jednu...možda sutra...
skoro svako deblje drvo su načeli uz vodu, to je za plakat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh