• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,389
A kaj su onda oni kaj u Amazoniji nemilice ruše prašume i uništavaju /mijenjaju zemaljski eko sustav?
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
I danas se nešto napravilo. Lagano uz ručak u šumi, iskoristili lijepi sunčan dan.
Mmmmmm ovo fino izgleda👌 a najviše mi se sviđa salata sa maslačkom, kod nas regač :)
A kaj su onda oni kaj u Amazoniji nemilice ruše prašume i uništavaju /mijenjaju zemaljski eko sustav?
Istina "heroji" uništavaju hektare i hektare nečega što je tu tisućama godina, a to se događa i kod nas, samo se hrvatske šume stalno pravdaju kako "pomlađivaju" šume.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
IMG-20220326-WA0011.jpg 20220326_125420.jpg

20220326_150627.jpg


malo akcije od subote...

prvo sam s bratom i 2 penzionera poluinvalida natovaril šleper 25m drva kod sebe na lageru

onda je došlo do zajeba u procjeni da će mi taj šlepr moć u dvorište u gradu a mogao je samo dijelom, pa je pola ulice bilo pod drvima pa sam s jos 2-ga 2 penzionera tih 25m presložio u dvorište....

uglavnom još danas me kičma boli u pm...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Malo sam se i ja jučer i danas zabavljal z vrbovinom. Ujutro terapije v toplicama, a popoldan doma. Sitnije grane su na 30 cm zrezane cirkularom, a deblje motorkom. Prikolica je pospremljena pod krov, a ove na kupu buju valjda došle na red idućih dana.

IMG_20220328_130218.jpg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,110
View attachment 48035 View attachment 48034

View attachment 48036


malo akcije od subote...

prvo sam s bratom i 2 penzionera poluinvalida natovaril šleper 25m drva kod sebe na lageru

onda je došlo do zajeba u procjeni da će mi taj šlepr moć u dvorište u gradu a mogao je samo dijelom, pa je pola ulice bilo pod drvima pa sam s jos 2-ga 2 penzionera tih 25m presložio u dvorište....

uglavnom još danas me kičma boli u pm...
Pretpostavka je majka svih zajeba
Uglavno naučio si na teži način
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,389
Svaka čast. I ja sam bil na istome poslu. I mene je veter otiral, ali sam prije odlaska napiljeno nahital u šupu. Poslije bum ih slagal. Drva su suha pa mi ih je bilo žal ostaviti vani jer ide pogoršanje i kiša.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Fala. :ppozdrav:
Poslije deža bum završil piljenje, a onda slijedi kalanje i slaganje pod krov na sušenje. Još se dvoumim, bih li kalačem ili sekirom. :unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,257
A zajebi ti to. Ja sam ono malo kaj sam jučer spilil za čas potukel s kalačom na struju.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,921
Točno. Oba ste u pravu. Samo onda delam sam, a kalačem žena dodaje furčece. Ipak je u dvoje ljepše. Bum još videl kave bum volje.
Takva je praksa i kod mene, kada radim sa kalačem onda žena uskoči u pomoć. :ppozdrav:
 

Najnoviji postovi

Na vrh