• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jap:vragek:
samo ništa do danjeg jer ovo lije ne normalno
pa nemam ja traktor ko ti za šminku:weedman: ja imam kramp:vragek:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
jap:vragek:
samo ništa do danjeg jer ovo lije ne normalno
pa nemam ja traktor ko ti za šminku:weedman: ja imam kramp:vragek:

Bum ti ja prodal skoro brand new za par godina... :vragek:

Ma tak treba.... samo naprijed, dobro je da ga unovčiš i iskoristiš, pa to mu je i namjena... ja bi ga koristil, ali ne stignem, priroda posla je takva da nejde... da bi mi se uklopil u moju struku moral bi imati tipkovnicu umjesto volana...:rolfer: i moral bi letjeti bolje od Airbusa ili Boeinga... :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo snimke sa kontra-narezivanjem, negdje u sredini filma (cca 2:44min)
i stvarno ne vidim razliku u odnosu na normalnu kajlu odrezanu odozgora...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xH9B2OBxscE&feature=related[/YT]

jao meni, dam se kladit da je ovaj amer...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=N1HZztie5ac&feature=related[/YT]
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Reže tanke šnjite tako tanko ja ni salamu nemogu narezat, ni sam nekužim ovaj sistem kajle i zakaj ostavljaju tako velik panj kad drvo opet reže u metrice, kad oborio treba popit gemišt :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dam se kladit da mu je tak jednostavno izgledalo kad je gledal svoje starije kak rušaju drva... :madmana:
naočigled cijela krošnja gleda u brdo, a vrag zna i kak je podrezal...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=T4ppflolWAo&feature=related[/YT]
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Reže tanke šnjite tako tanko ja ni salamu nemogu narezat, ni sam nekužim ovaj sistem kajle i zakaj ostavljaju tako velik panj kad drvo opet reže u metrice, kad oborio treba popit gemišt :partyman:

ja kad rušam drvo, režem malo iznad zemlje da lanac ne smrdam,
a ako su posebne okolnosti, škakljiv teren, ili drvo visi kam ne treba, onda odrežem i pol metra ako treba iznad zemlje, pa kad drvo padne, onda još panj samo ravno skrešem uz zemlj :D niš se ne ostavlja :lol:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
dam se kladit da mu je tak jednostavno izgledalo kad je gledal svoje starije kak rušaju drva... :madmana:
naočigled cijela krošnja gleda u brdo, a vrag zna i kak je podrezal...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=T4ppflolWAo&feature=related[/YT]

Ovo dokazuje koliko su ameri ludi :axe:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
sutra ujutro akcija izvlačenja klada da vidimo koliko lambo može povući nadam se bar 3kubika iz cuga slike sutra ako stignem
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
nemoj bez slika izlaziti iz šume:vragek:
sad ovisno o terenu ali mislim da bi s 3m3 moro pijevati u največi brijeg, sretno

P.S- evo danas s tastom pričam i zaključili smo da nam je pun kufer ovog ne rada i jedva čekamo da odemo u šumu i zapalimo motorke:prayer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ovo dokazuje koliko su ameri ludi :axe:

bez obzira jeli amer ili marsovac ja nikako nemogu da svarim to da je okrenuo ledja drvetu koje pada :supris: još tome da dodamo , drvetu koje nekontrolisano pada

sreća njegova pa je preživio , ali definitivno neka se ostavi ove rabote jer se svoje glave neće nanosati
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
bez obzira jeli amer ili marsovac ja nikako nemogu da svarim to da je okrenuo ledja drvetu koje pada :supris: još tome da dodamo , drvetu koje nekontrolisano pada

sreća njegova pa je preživio , ali definitivno neka se ostavi ove rabote jer se svoje glave neće nanosati

Slažem se savo,,,, evo malo gledam te amatere pa se čudim kak nije snimljeno da je netko nagrebusio ,,, a sve specijalci do specijalca
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
dobro si ga uprego, jeli sta ostalo u sumi

ima još 15 m3 u šumi ali to neću sutra evo kiša pada dok ne smrzne dobro nema ništa
svaka tura je išla sve teže i teže što je otpuštalo to je bilo sve gore živo blato
ove slike su sa najbolih djelova odnosno samo se tu moglo izaći iz traktora
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nema šanse ni u kolovozu jar su kolotrazi do pola mojih prednjih guma i tu će da fergi grebe kao riba na suhom
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
539 ce moci proci tim putem tek u kolovozu i to solo
Ovako razjebat poljski put s šlajsanjem drvi ..da znam gdje je to poslao bi mu komunalnog redara .
Evo ovg trena sam odlučio..idem na referendum i glasam za ulazak u evropu :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh