• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ovako razjebat poljski put s šlajsanjem drvi ..da znam gdje je to poslao bi mu komunalnog redara .
Evo ovg trena sam odlučio..idem na referendum i glasam za ulazak u evropu :partyman:

na tvoju nesreću taj će se put poravnati buldožderom jer vodoprivreda čisti kanale oko tog puta
 
Posljednje uređivanje:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ovako razjebat poljski put s šlajsanjem drvi ..da znam gdje je to poslao bi mu komunalnog redara .
Evo ovg trena sam odlučio..idem na referendum i glasam za ulazak u evropu :partyman:

Nisi zabadava puknuti,,,,, :partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Al se bu neko nabrusil posle ovakvog šlajsa :rolleyess:
 
Z

zetor4718

Guest
imaš sreće što je put dobar nije propo

istina,pola puta je čak i nasipano a ima i dijelova gdje su kolotočine ali ništa strašno...a kad vučeš ovakve klade po putu dobro se zaravnaju kolotočine
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
dečki al di ste brege zgubili,ide to vam po ravnici, al kad naideš na uspon onda počne:gitarist:
 
Z

zetor4718

Guest
dečki al di ste brege zgubili,ide to vam po ravnici, al kad naideš na uspon onda počne:gitarist:

moja brda su tamo gdje su i bila,neznam dali si bio u mom kraju?ovo ti je od mene nekih 15km zapadno gdje je većinom ravnica,no istočno i južno većinom su brda.naravno da bi se traktor podizao da je brdo ali onda bi vukao po dva...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
po dva ili po jedan ako je baš teškaš, jer ti inače đabe ta famozna prva vuća ako kotači lamataju po zraku kao kod nekih stručnjaka sa ju bi to :lol:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma nije džabe i ako je u zraku. Makar je teška, pa opet kao uteg, kako tek bez nje bi išlo...
Pusti priče, uzmi pivo.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
po dva ili po jedan ako je baš teškaš, jer ti inače đabe ta famozna prva vuća ako kotači lamataju po zraku kao kod nekih stručnjaka sa ju bi to :lol:

nemoj biti ljubomoran što nemaš prednju vuču:lol: možda i fercu naraste prednja vuča s godinama:madmana:
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Pozz ja sam novi na forumu, imam MF158 i vitlo Karas 4.5t i dva cjepača.Na godinu napravim otprilike 200m drva.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Pozz ja sam novi na forumu, imam MF158 i vitlo Karas 4.5t i dva cjepača.Na godinu napravim otprilike 200m drva.

bravo za tebe mogo si se malo bolje predstaviti imaš temu za to:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nemoj biti ljubomoran što nemaš prednju vuču:lol: možda i fercu naraste prednja vuča s godinama:madmana:

ma žao mi dice kaj tvrde da se nemre bez prve vuče,
i onda ih vidim sa kotačima u zraku... do tad nisam niš komentiral, kao što vidiš...

niti sam protiv prve vuče, znam da puno znači, ali za moje potrebe je nepotrebna
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma žao mi dice kaj tvrde da se nemre bez prve vuče,
i onda ih vidim sa kotačima u zraku... do tad nisam niš komentiral, kao što vidiš...

niti sam protiv prve vuče, znam da puno znači, ali za moje potrebe je nepotrebna

ma mala šala naravno da svaki posao zahtjeva stroj po mjeriali da ima ljudi koji neznaju iskoristiti snagu:madmana: odnosno mogućnosti toga traktora tu se slažem
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WiYdO5VK7IM&feature=related
[/YT] a vidi ovih :prayer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
a vidi ovih :prayer:

ovo ti je ZLO zvano ZIL sa svim mogućim redukcijama i blokadama :prayer: nema tu ''kompjutora'' i senzora , to je ''mrtva blokada'' diferencijala :prayer:
ovo zlo kuda prođe tu se više ni pješke ne prolazi
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
po mojj procjeni visina 2m sirina 2m duljina 5m, dakle 20 metara vozi, strasno
 

Najnoviji postovi

Na vrh