• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
po mojoj procjeni odande nemože proći ni gusjeničar više :butthead:
o pješaku da ne pričamo :rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
ovo ti je ZLO zvano ZIL sa svim mogućim redukcijama i blokadama :prayer: nema tu ''kompjutora'' i senzora , to je ''mrtva blokada'' diferencijala :prayer:
ovo zlo kuda prođe tu se više ni pješke ne prolazi
Dobro ima i pripomoč lanaca......

Ali kad ovo zlo ostane u ovakvoj kaljuži onda više nema ni pokušaja kretanja tam negde do 7,8 ili 9 mjeseca ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Dobro ima i pripomoč lanaca......

Ali kad ovo zlo ostane u ovakvoj kaljuži onda više nema ni pokušaja kretanja tam negde do 7,8 ili 9 mjeseca ;)

pa lanci pomažu , normalno


ali na ovo zlo se serijski ugrađuje nešto lijepo iza prednjeg branika :finga::prayer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
pa lanci pomažu , normalno


ali na ovo zlo se serijski ugrađuje nešto lijepo iza prednjeg branika :finga::prayer:
Znam ja to. Imal sam prilike potrošiti 100 na 100 ;), ali isto tak sam imal prilike i zakopati 150-tku tam gde se nije imalo za kaj zakopčati i onda su morali dojti još dva u ispomoč za koje smo kopčali i sve skupa jedva izvukli :rolleyess:

A kaj bi im ja, oni su rekli da je to svemoguča makina :lol:
 
Z

zetor4718

Guest
Znam ja to. Imal sam prilike potrošiti 100 na 100 ;), ali isto tak sam imal prilike i zakopati 150-tku tam gde se nije imalo za kaj zakopčati i onda su morali dojti još dva u ispomoč za koje smo kopčali i sve skupa jedva izvukli :rolleyess:

A kaj bi im ja, oni su rekli da je to svemoguča makina :lol:

a jesi vozio tatru 8x8?isto potrošnja 100 na 100
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Za mene je ovaj veča faca
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-YhiZ7LpqPE&feature=related[/YT]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
i moj je stari vozio tatru 8x8 i veli da ako si kud sa tim išao da se za tobom vozilo gorivo u bačvama, a nije za vraga imala rezervar od 400litara
a evo i jedan dobar video
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uHaj5bDSgRA[/YT]
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
onaj video na prošloj stranici, tamo je po meni 12m drva jer nije sanduk ni 4m... tak ja svoj renault, stavim lance i po šumi, ovo je još i preravno kuda ja idem, al ja ipak idem kada je zamlja zaleđena, hehe
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Več 10-15 dana samo u šumi, agacija je u pitanju, ruši se mint!
Ovak je bilo na početku.
slika1870.jpg

Sad smo več skoro 3/4 porušili...
slika1899.jpg

A danas je stigla i ljuta mehanizacija u šumu, nešto smo malo cjepali i dovezli doma za početak :)
slika1894.jpg

slika1895.jpg

slika1896.jpg

slika1897.jpg

I za kraj jedna ukusna kobasa, bila je baš fina:partyman::drinkers:
slika1898.jpg


nastavak drugi tjedan...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:supz:bez kobase i gemišta nema ni rada,,,,,
A dobro ste vi to skresali,,,,, fino se napravilo posla,,,
:supris: a mehanizacije ti je ljuta nema šta.
Vidim i pile su vrhunske,,, ništa bez stila,,, pa sa stilom na posel,,
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
jako ljep posao ste vi napravili sad je najbolje vrijeme za radove u šumi samo napred ima se tu još za rušit
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
NIje sve njegovo ...ljevo državna , desno opčinska :lol:

ma nema veze sve je to naše ako nestane u državi pun silos žita pa nikom ništa pa neče država propasti za 100 metara drva:mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
NIje sve njegovo ...ljevo državna , desno opčinska :lol:

ma sve je to još uvijek naše....do godine dok nas europljani ne kupe skroz...zato opleti dok se može:axe:
evo sutra napokon vitlanje koje je trebalo biti gotovo još prošle godine:gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh