• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nemože biti seljak svako, za to isto moraš biti rođen,a ono seljačina ja bih svakog u rešt tko nekog tako nazove,e sad svaki posao od drugog na selu je razlika a o razlikama ne volim debatirati ,jedino svakog poštivam bez obzira šta radio ,bio on drvosječa,svinjogojac ,ratar al nek je prav i nek radi što mu najbolje ide:drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
i da mi neko' to plača, dam odma otkaz, a radno mi mjesto u fotelji...
priroda je nazdraviji okoliš, ako niš, za psihu... bar dok te ne počne *ebat sajla, lanac, strgana zvjezda, otkinut ventil, prevrnuta pikolca, urašljani cer, prazan frižider sa pijaćom... uhhh....

ali opet sutra ideš u šumu , a ne u školu da prekvalifikuješ profesiju :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bate patak, u pravu si!! :partyman:
jooooooooo, jedva čekam proliče, da se u šumu zaličem!!
pa nek fergi tucka, a ja srušim par drvucka,
i to onda sve doma dojde, pa se grijemo da sve cvrkutcka!! u peći jel....

:lol: :partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
niikako mi nisu jasni ti što kradu nešto s čime se treba raditi......ok kad opljačkaju banku, lokalnog poštara i sl. kradu novce ali motorne pile:madmana:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
vjerovatno nijje više mogao držati motorku, a dobra mu je ova za siću rediti kakvu tek ima za debelo:axe:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vjerovatno nijje više mogao držati motorku, a dobra mu je ova za siću rediti kakvu tek ima za debelo:axe:

:rolfer: :rolfer:

za debelo sigurno ima ko oni "Ax man" debili na History channel-u, kaj naprave cijelu akciju iz rušanja onih borova, Bruce Willis im nije ni do koljena...

:rolfer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
mislim da oni imaju dollmar i stihl, gledo sam sve sezone i epizode....da stvarno ni chuck noris im nije ravan kakvu oni filozofiju od toga rade a svaki 5. im padne na zemlju iz prve....jedino mi je zanimljivo ono njihovo kontra narezivanje....onak svatko zna rušiti, smijer padanja-kud koji mili moji....e a kad hoče napraviti akciju onda upotrijebe čivije:axe:men
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
a jesu likovi šta je da je,poruše cjelo brdo i onda je kao neko izvlačenje,neka tako kod nas vuku kroz šumu a ne po goloj ledini,a šta kaže karabaja za preciznost im se j...be kad ionako ruše sve po redu pa kud padne padne
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
brat i ja nismo neki šumari, za sebe radimo cca 40m godišnje, pomognemo bratiću, tastu...
bez i malo srama bih im pokazal kako se ruša drvo i sa normalnom duljinom mača, 45cm uvrh glave za ono kaj oni rušaju. rijetko koje drvo da ima promjer preko 50, bar kolko sam vidio...

al sve do jedne motorke mač od 1m ako ne i više...

uglavnom, izvrstan dokumentarac za gledat Amere kak neš radei crkavat od smijeha...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
a panjevi su im cca pol metra visine.....ali puca im kifla......onaj što im kombinira terete za cug mora imati kvocijent barem duplo veči od broja cipele-treba znati procijeniti koliko kg ima i po kojem redu treba kačiti
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vidi frajera, nema pojma kam ide, al nema veze, sam gaaassss!! :rolfer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=FIm1mYScSD8&feature=relmfu[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ah ti ameri , zašto uraditi nešto komplikovano kada to može da se uradi još komplikovanije :lol:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
kao nacija su strašno napredni po pitanju tehnologije ali kao pojedinci su "glupi" , davno kad sam radio u vojsci imali smo prilike surađivati na raznim vježbama, i on ko pojedinac ne zna ništa drugo nego ono što mu se kaže, njihova improvizacija je ravna nuli, imali smo jednom topo hodnju od cca 70-80 km i dečki su se uspijeli pogubiti sa gps-om:toimonster: a mi smo sa kompasom kartom stigli za 14 sati:supz: dok su oni došli tek dan kasnije:toimonster:koja im je to bruka bila
evo ovaj gore video je tipičan prikaz njih-daj mi dozer i reci mi što da radim i napravit ču to ali najvijerovatnije na susijedovoj parceli:axe:

da ne bude of-jel tko kad probao narezivati kontra-odozdo prema gore
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Možda ih je Pervan navodio preko GPSa ili su svratili u McDonalds usput...Sestra mi u Americi, i to je generalno priglup narod.....da nemaju toliko azilanata u dotepenaca, davno bi se zdošli....samo u americi uz znak za lijevo, to na istom piše i tekstom:madmana:
Jedino što im priznam, a to je da ako neki proizvod valja, da nema zabijanja kajli u leđa i lokal patriotizma....Jednostavno oni kupuju nebitno kolko košta....Dobar primjer je auto industrija.....nebi Buba bila najuspjeliji auto na svijetu da nije stupila na Američko tlo..benz, bmw, volvo....da ne pričam o japancima, sad i koreancima...npr. francuza ni u tragovima...amer, ako imalo drži do sebe i ako nije redneck sa juga ili neki hillbilly, ne kupuje detroitske kante .A zar mislite da bi itko čuo za naš HS 2000 da nije prestupio velku baru:|
http://www.damncoolpictures.com/2009/04/redneck-world.html
Doduše ima i zanimljivih ideja:D
 
Posljednje uređivanje:

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
da ne bude of-jel tko kad probao narezivati kontra-odozdo prema gore[/QUOTE]

ujutro idem nekakva tri komada stricu srušit pa ću probat i javim rezultate,inače nisam još nikad probao.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo taman mi došo čovije za vitlanje, sutra idemo viditi pa se budemo dogovorili- nadam se
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ajde vratite se na temu , dosta zezenja :axe:
drva su se dosta potrošila moglo bi se ponovo u šumu :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh