• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Danas je dan gospodnji 😎. Ne dela se v šumi
Možda sam ja subotar… 😉
Nekima je svaki dan dan gospodnji. Samo kaj se takvi slabo mole Gospodinu, više cvile. Jedan takav sveti je došel danas u pol 7 ujutro s menom u šumu i iznenada ga je zaboljela ruka prije nego smo počeli bilo kaj raditi. Onda sam zval prevoz da dojde po njega i vozi ga doma. Moja stručna dijagnoza je da bude bol prestala za par dana dok nebude više za pivu i cigarete.

Al došla je za dve, tri vure pomoć i već u 12 smo krenuli doma sa ovim. Ovo kratko je bilo pripremljeno jučer a cjepanice danas.

IMG_3418.jpeg
IMG_3420.jpeg
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Seha radijalne. Stare su 3 godine i skoro ko nove. A dosta su po šumi gde ima krupnog i oštrog kamenja. Bile su malo skuplje od običnih dijagonalnih, al opet puno jeftinije od poznatih marki. Za sad nikakvih problema, jako sam zadovoljan.
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
211
Bome, idealan bi bio za tu svrhu 😅
Samo sto bi neki traktori prvo vidli nebo s nosom nego sto bi ga uopce pomaknuli
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
To je za robiju a ne delati drva… Umjesto Golog otoka moreš dati nekome da to kala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh