• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nikad mi niš nije bilo, ali nikad, jedino me aluminijska zajebavala, onda sam moral u bolnicu.
Ovo obično željezo je svakodnevno i navikel sam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Uf, špena.... meni ni neomagnet nije pomogel.
Boli me samo sječanje na te dane
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Vele da kad krava liže tele obično je u pitanju neki poremečaj.
kaj bi si susedi mislili
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,434
Velim aluminska je zajebana, ona se zapikne i nejde van, železo ide.
Uvek vadim sa čoškom papira.
Oči se nemogu na strano telo naviknuti i nemoj pričati gluposti, to pričas jer imaš nedovoljno iskustva o tom. Svi metali su vreli i svaki se zavari za rožnjaču. Željezo i čelici su najgori jer najduže zadržavaju toplotu, mogu da lete do 10metrars, a brzo oksidiraju. To što ti skineš je kamen tocilo ono samo upadne i samo ispada ili na dodir. To što se zalepi moraju da skidaju magnetnom iglom jednostavno ju sagrebu da spadne i sav oksid se mora sagrebati i nekad posije izvađene imaš bol i do 5 dana da se sanira roznjača. Poslije jedne je bila upala te sam primao inekcije prema očnom živcu da spreči prenos upale.
Na desetine puta mi je upala iako nosim naočare jer pogodi negdje, odbijes se te uleti. Jedne naočare koje imaju nekoliko zalijepitih komada sa unutrašnje strane stakla (plastika nije čisto staklo).
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Smilane smiri strasti, ja sam diplomirani inžinjer strojarstva i brodogradnje, nas su učili na fakultetu da je kamilica ljek za sve.
Jedino čaj od lipe je bolji kada padne gus špena, onda čaj od šipka je isto dobar za špene od mesinga.
Svaki čaj je za nešto, tako da sam sve to probao, jedino imao probelm sa aluminijem, to su mi u bolnici vadili već 2x.
I nakon svaki put kad mi padne špena kupim si kapi visine za oči, to je za posebni rad na visini, umjetne suze.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Upao mi jednom celicni opiljak u oko i pokusao sam prvo da resim problem sa cajem od kamilice i nista. Naravno morao sam da idem da mi vade magnetnom iglom.
Pre par meseci sam nesto brusio, ali sam stavio onaj disk sa smirglom i koristio zastitne naocare. Medjutim, verovatno opiljci od diska da su mi nekako upali u oko i celu noc oka nisam sklopio. Ujutru sva sreca naidje jedan drug koji koristi neke kapi za oci i pozajmi mi i stavljao sam par puta i to mi je pomoglo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh