• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Danas zrezal hrast da mogu mirno spati, da ne vodim brigu ak bu ga ko maznul po noći🙂
Kako husqvarna reže pa to nisu istine, neznam kaje u toj pili, ali ide ko da repu režem. 🇸🇪🏁

I onda neko veli treba odmarat, pa neznam kad kad delam od 0-24 nom stop bez prekida.





















🤩🤩🤩
Wow kako dobro
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,600
Ovaj na drugoj slici je od korjena i taj je možda i metar sa jedne strane. Ostali su 70-80
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,658
Taj na trećoj slici je od podanka, ustvari je podanak. To mi nazivamo tako prvi oblutak od od korijena. I on se lakše cijepa ako ga cijepaš sa uže strane, s a gornje strane (kako je rastao). Koliko se rasaznaje sa slike ti ga cjepaš naopako , ne naopako nego sa šire strane (donje , kako je rastao). Ali nema frke za pravi cjepač. :D
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
Ja sam u subotu imal isto neke komade po 60 cm u promjeru pa sam posudil cjepač od frenda. Ima "ruku" za podizanje pa je svejedno lakše komad nagurat gore i dignut sa njom.
 

Prilozi

  • IMG20230825174146.jpg
    IMG20230825174146.jpg
    78.2 KB · Pregleda: 67

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,983
Jel se donji stol vrti tijekom kalanja? Ako da, kak se to pokazalo?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
Vrti se dok sjekira ne stisne za komade promjera ko stol dobro jer lakše ga je okretat, za velike kakve sam imal za vikend fi 60-70 i ne jer ga moraš raskalat na par puta da bi mogel s njim vladat.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792

Pozdrav. Kako je rijeaenje za vetnju? Ima lager?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh