• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Tvoji nek tako izgledaju, menj je svejedno, samo što moji hrastovi izgledaju ovako.
View attachment 64194
View attachment 64195
Hrastov parket "kant" sto, kreveti. Sve što imam od objekata su hrastovi krovovi. Na kući hrastove venčanice i rogovi. Kad sječem to ide u građu i ugradnju. Nemam puno šume ali ih nisam htjeo prodat pa kupiti građu borova. U ovakvom stanju imaju makar smisao.
Ja imam građe svakojake, imam drva svih mogućih vrsta u šumi, ali meni žao prodavat to. 😥
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,225
Tvoji nek tako izgledaju, menj je svejedno, samo što moji hrastovi izgledaju ovako.
View attachment 64194
View attachment 64195
Hrastov parket "kant" sto, kreveti. Sve što imam od objekata su hrastovi krovovi. Na kući hrastove venčanice i rogovi. Kad sječem to ide u građu i ugradnju. Nemam puno šume ali ih nisam htjeo prodat pa kupiti građu borova. U ovakvom stanju imaju makar smisao.
Napokon pametna beseda na ovu temu!!!
 
  • Like
Reactions: ZJ

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,427
Ja imam građe svakojake, imam drva svih mogućih vrsta u šumi, ali meni žao prodavat to. 😥
Ja nemam građe. To netreba da stoji to onda propada. Za potrebu usječeš, ugradiš ostalo stoji. Za drva posjeći nemogu vjerovati, ide do 300 godina u prirast. Jedino oboleli i izvala, ali i to treba iskoristiti pametno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Ako bi slobodno pital jel kiwi treba biti muški ili ženski?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,185
Nije mi baš jasno zašto moram dizati panjeve na okomiti kalač, kad ima i niskih vodoravnih?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja ne delam danas da sekire padaju, evo upravo sam došel zvan u hižu, danas slikanje samo za potrebe foruma.
Pa se zakvačil sa susedom kaje rušil danas i tak stane primeni pa ga pitam kaj baš denes moraš? Veli ne stigne, kak ne stigneš kad si celi tjedan vozil drva doma, je al drugima pa sebi ne stigne, reko samo za penezima bežiš, a sve nas isto čeka.
Samo me pogledal i veli a kaj moreš.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Pozdrav ekipa snova😎
Samo da javim da su hrasti još na životu da morete mirno spat🇸🇪👍💪
Nisam baš tak babaroga da ih odma spilim.



Pokloni nekom ko si hoće napraviti sjedaču garnituru 6 točkova i oprostit ćemo ti , hehe.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh