• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,647
Ova su bila svega 50 metara od asfaltirane ceste , ali ipak zamaskirana raslinjem. Čekao da se zazeleni i uopće ih nije bilo vidjeti sa ceste.:oops:👊
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
To kaj je zamaskirano i oku nedostupno je najgora moguča opcija jer ako ih lopovi nanjuše rade u miru.

Imam prijatelja mehaničara.
Nema dugo dojdem k njemu po nekom poslu. Puna radiona ljudi, a njega nema. Pitam gde je. Vele skoknul je u grad po neke dijelove.
Za pol vure evo njega i obavi sa svakim za obaviti kaj je imal pa ostanemo nas dvojica sami.
Pitam ga ja. Kaj te nije strah ostaviti ljude u radioni punoj kojekakvog alata razbacanog kojekud?
Ako ti nekaj neko mrkne dok buš ti to nekad trebal nema šanse da se sjetis ko je imal priliku.
Veli on meni. Nemaš brige dok su minimalno dvojica, a kamoli dok ih je više.
Oni se boje jedan drugoga.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,741
Ova su bila svega 50 metara od asfaltirane ceste , ali ipak zamaskirana raslinjem. Čekao da se zazeleni i uopće ih nije bilo vidjeti sa ceste.:oops:👊
Pri nama bi bez tih drvi ostal za jedan dan, a ne od 2 mjeseca. A meni se ne dela za druge
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,647
Ma da samo dva miseca? Ta drva su porušena još prošle godine, pa su se malo onako sušila, pa se ih malo vitlalo, pa se pililo na metar, pa tek onda cjepanje sa odvozom koje ture. I tako to pomalo kako se stigne. Ali to nije sve , jer još ih ima za pokupiti onih grana.....🥱:coffee:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,647
Pa nije da ih ima puno onih za popaliti drva kod nas. Ma ne podpaliti nego ukrasti ih i odvesti u nepoznatom pravcu. Ali je ipak bilo par slučajeva otimanja drva, iako u malim količinama. U oba primjera drva su bila na izvolite koje su si krcali u auto.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,741
Brat mi je lovac i veli ja na čeki i u sumrak lada niva s prikolicom ide po šumi i i njih nutra 3-4.
Zašto đip i mala prikolica, a ne traktor i velika prikolica?
Pa naravno, brže natovare, ne stigne ih niko uloviti
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,628
GB titanium protop...nemam pojma da li je to točan naziv brenda ali vodilice su odlične, jedino što su teške dosta jer su jednodjelne, ali inače tvrđe su dosta od oregon i Hq pa se manje i troše, a cjenom su podjednake, ova je 75cm a 66 eur
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
466
Ma meni treba neka malo duža za pilanu, 105cm. Imam onu sagenspezi i još je ok ali čisto za rezervu
 

Najnoviji postovi

Na vrh