• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ako je slam za vitlo onda je još slabiji za povući sa točkova.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Lege i navaljas, nije nista puno debelo, 11 komada malo vise od 3 kubika. Jeste borovima, imaju dva komada jele.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Sedmicno tovarim po dva slepera gradje, jos ni jednu narudjbenicu nisam primio da pise rogovi, samo grede.
Sada su ti rogovi kod nas presli u 14x10, rijetko ko uzima 12x10
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,545
zavisi kakvog projektanta imaš...moj lani za rogove rodio dimenziju 16x12, grede i stupovi 18x18...
koda budu slonovi na tom plesali... ;)
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Sve manje snijega, a sve deblje grede za krov stavljamo. Vala taj ga je pretjerao, to je po meni samo izbijanje novaca iz djepa
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kod mene su roženice uglavno bile 12x14 (šxv) i ugrađene na razmaku 90-100 cm, ovisno o letvama 5x3 ili 5x4 i vrsti pokrova.

Dongfeng,
čini mi se da ti je prikolica bila na vagi. Možda ti je povremeno vukel samo prednji pogon. :unsure:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Skoro da je bila, ali nije spadala sa kuke. Bio je jos jedan traktor pa smo zakacili ispred jer je dio puta veliko blato
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Znači povremeno ipak samo prednji pogon, točnije pogon ispred. ;)
Ja sam sebi, na home made prikolici, složil produljenje ruda za 1,2 m i osovinu mogu pomaknuti do kraja šasije, tak da mogu do 7,5 m voziti bez problema, a za silu i do 8 m.
Nikad se ne zna kad bu trebalo, a nije skoro ništa poskupilo prikolicu.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Ovu su makedonci napravili takva je kakva je. Doduse ponekad se ovako natovare trupci kad ne moze kamion prici, a daleko voziti traktorom po zemlji. Za sve ostalo tu su Arocs i Actros da rijese
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
Za 4t vitlo imt539 ima dosta snage... Koliko privuče sa vitlom nemoze odvuc sam... Jbg ne mogu citiat stavit
 

Najnoviji postovi

Na vrh