• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
I na plotu svašta piše...
Ruku na srce, bi li ti dal 1000kn za takav komad željeza, pa da je i pozlaćen?
Ja na bi. Ovaj moj (ak ga nisu fkrali), je bar 50 let star...ručno kovan jer ona nije bilo drugih mogućnosti.
Znam ja jako dobro kaj piše, i kaj ako na plotu piše... zato sam i napisal da ako je istina....

Da mi treba takav alat sigurno bi kupil i dal te novce.
I toga kojeg ti čuvaš je neko nekad kupil jer mu je trebal. Da nije nebi ga kupil.
Ali danas su došla neka druga vremena i takve sprave se uglavnom još samo na pilanama moreju videti, a i tam rijetko jer na ruke se više ni veš ne pere....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Sad te u svom krugu od desetak kilometara otpeljam na par potočića iz kojih popijem vode.
Ali na snaju nisam ni na jednom naletel ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Da smo se dotaknuli ovog pitanja jucer danas ujutro bi okinul sliku jednog takvog izvorskog potočića.
 

Najnoviji postovi

Na vrh