• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,079
I na plotu svašta piše...
Ruku na srce, bi li ti dal 1000kn za takav komad željeza, pa da je i pozlaćen?
Ja na bi. Ovaj moj (ak ga nisu fkrali), je bar 50 let star...ručno kovan jer ona nije bilo drugih mogućnosti.
Znam ja jako dobro kaj piše, i kaj ako na plotu piše... zato sam i napisal da ako je istina....

Da mi treba takav alat sigurno bi kupil i dal te novce.
I toga kojeg ti čuvaš je neko nekad kupil jer mu je trebal. Da nije nebi ga kupil.
Ali danas su došla neka druga vremena i takve sprave se uglavnom još samo na pilanama moreju videti, a i tam rijetko jer na ruke se više ni veš ne pere....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,079
Sad te u svom krugu od desetak kilometara otpeljam na par potočića iz kojih popijem vode.
Ali na snaju nisam ni na jednom naletel ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,079
Da smo se dotaknuli ovog pitanja jucer danas ujutro bi okinul sliku jednog takvog izvorskog potočića.
 
Na vrh