• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala. :ppozdrav:

Dobil sam dva ciljana antibiotika, jedan svakih 12 h, a drugi svakih 8 h, plus 1 probiotik dnevno.
Analgetike sam spremil. Njih bu potrošil netko drugi, osjetljiviji na bol.
Bum videl na prvoj kontroli kaj buju rekli.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Danas posao za 390XP:
271648145_874906233202046_8832188053541044268_n.jpg
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
ma da i još ukoso prema srcu koje je na kraju otrgnuto, sad nisam siguran da li je to bio pokušaj prijelomnice ili nije stigo odrezat
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
Imo srece daleeko vise vec pameti, susac je bio pa ajd i nije neka steta
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
krumpi misli da se nikad niko osim penzića nije porezo lancem...začudil bi se kak je postotak oštećenih penzića zapravo mali, iwanho je izuzetak.... ;)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
krumpi misli da se nikad niko osim penzića nije porezo lancem...začudil bi se kak je postotak oštećenih penzića zapravo mali, iwanho je izuzetak.... ;)
A pa kad si krivo radio statistiku :unsure:
Ne gledaš koliko se penzića ozlijedi motorkom nego moraš uzet u obzir broj penzića koji uopce koriste motorku i od toga broja gledat koji se ozlijede haha inace ja imam stihl hlace i do sada su ostale cijele, ali bez njih ne idem u šumu...jebes 100 eura
@iwanho hahahha i to je jedino šta te i povezuje sa tinejđerom :p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
to je jedino šta te i povezuje sa tinejđerom
Krumpir, sječam se kad si na forum došel i učil se orati, ni brijal se onda još nisi, a sad je od onda več 10 tak ljeta prošlo.
Još par put krumpir posadiš i sve te bu bolelo, a to bu proletelo da ni skužil nebuš ;)
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
Ja bih rekao kod susaca treba biti jos veci tj. bolji majstor od zanata...
svako stablo je priča za sebe i koliko god znanja ili iskustva imao uvijek se može nastradati, na sjekačima je samo jedna mogućnost, odraditi posao što je više moguće po pravilima struke i time svesti mogćnost ozljede na što je manju razinu, sve ostalo je lutrija.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
@MUHA
Baš sam se neki dan ulovio da vidim datum i moram priznat da sam se iznenadio koliko je prošlo, vrijeme mi zbilja brzo leti a to vezano za brijanje je apsolutno točno mislim da sam tada bio rekordno najmlađi aktivni član foruma, a i sada sam pri vrhu :hahah:
Ispravak...ubrzo punih 12 godina haha
 

Najnoviji postovi

Na vrh