• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
krumpi misli da se nikad niko osim penzića nije porezo lancem...začudil bi se kak je postotak oštećenih penzića zapravo mali, iwanho je izuzetak.... ;)
A pa kad si krivo radio statistiku :unsure:
Ne gledaš koliko se penzića ozlijedi motorkom nego moraš uzet u obzir broj penzića koji uopce koriste motorku i od toga broja gledat koji se ozlijede haha inace ja imam stihl hlace i do sada su ostale cijele, ali bez njih ne idem u šumu...jebes 100 eura
@iwanho hahahha i to je jedino šta te i povezuje sa tinejđerom :p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
to je jedino šta te i povezuje sa tinejđerom
Krumpir, sječam se kad si na forum došel i učil se orati, ni brijal se onda još nisi, a sad je od onda več 10 tak ljeta prošlo.
Još par put krumpir posadiš i sve te bu bolelo, a to bu proletelo da ni skužil nebuš ;)
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Ja bih rekao kod susaca treba biti jos veci tj. bolji majstor od zanata...
svako stablo je priča za sebe i koliko god znanja ili iskustva imao uvijek se može nastradati, na sjekačima je samo jedna mogućnost, odraditi posao što je više moguće po pravilima struke i time svesti mogćnost ozljede na što je manju razinu, sve ostalo je lutrija.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
@MUHA
Baš sam se neki dan ulovio da vidim datum i moram priznat da sam se iznenadio koliko je prošlo, vrijeme mi zbilja brzo leti a to vezano za brijanje je apsolutno točno mislim da sam tada bio rekordno najmlađi aktivni član foruma, a i sada sam pri vrhu :hahah:
Ispravak...ubrzo punih 12 godina haha
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
nije to baš praktično za u šumu vuć sa sobom...
dost je težak, i širi je od traktora, pa je najsigurnije doma to obavit...
a i granja ima po cijeloj šumi, pa se ili pomicat stalno s tim strojem i drugim traktorom s prikolicom, ili vuć granje na hrpu...
nikak ne valja.... 🤭 ...kak god okreneš, moraš delat...:unsure:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
pa kakve veze ima prikolica, vozim se posvud s njom...
kod mene policija sretna kaj je i traktor registriran... 🤭
platim osiguranje za prikolicu, ako kamo dalje idem (u zeznute krajeve tipa Ozalj i Duga Resa) i to je to...
...da me baš ne oženi neki nadobudni na sudu...;)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
@DARIJUS to je tvornička prikolica ili samogradnja? Ja sam pokušao platiti samo osiguranje ali mi nisu dali.
tvornička je prikolica, OPZ Bent...
mala je, najmanja u njihovoj ponudi...al je zato naredna...i nemoš ju preopteretit, olovo mogu vozit u njoj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh