• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Gledam slike one sume i ne vidim nista kriticno. Suma cista i nije mnogo gusta, milina za rad. Nema tu sta da se zakaci, a na dole sve mora da padne, mada je pozeljmo obarati na stranu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ako sutra nebude kiše ja sam već u 6 u šumi, na slikana možda ne izgleda ko uživo, ali dosta je strmo i pada na drugo drvo, to moram izbjeći. 🙂
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Kupljenec
Tu nema niš kritičnog, nije debela roba. To kaj vidim na slici, odokativno, jedva prelazi tri kubika po stablu i teško da bi ostalo na drugom drvu pošto šuma nije gusta.
Ak ti se previše ne žuri, to ti jedan dan dojdem porušiti. Bar buš pravu pilu videl na djelu. 😉☺️
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Vani se spustilo da to nije normalno, pa si nekak mislim da bi pilu složil🙂
Al moram i kajle kupit PB1NB Husqvarna.

Al teška srca mi to nekak ide, šteta mi ju mazat😥








Kasnije ak stane kiša jurim po kitje u šumu svakak, moram sve napravit dok sam na godišnjem.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja dok nisam probal lava za mene je svinja bila kralj životinja ;)
Za mene je svinja još uvijek br. 1 i tak bu ostalo. Nema ptice do prasice. ;)
Lava nisam imal prilike probati, a sigurno niti ne bum.

na slikana možda ne izgleda ko uživo, ali dosta je strmo i pada na drugo drvo, to moram izbjeći. 🙂

Kaj, to strmo? Kod mene takve dijelove zovemo ravnica. Na ostalim dijelovima i koze trebaju ručnu. :(
Imaš prekrasnu hustu. :love:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma teško je dočarati možda, ali isto je i primeni, jedva stojiš u bregu, nije cela takva ali dosta je.
Sad išel kajle kupit al ima samo aluminijske, onda nisam kupil niš, zel samo lancola i turpiju. Sad čekam da stane kiša da idem u šumu.







 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Kasnije ak stane kiša jurim po kitje u šumu svakak, moram sve napravit dok sam na godišnjem.
Sve znači i iskalati ih na sitno ili samo na kotače spiliti?
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
262
Vani se spustilo da to nije normalno, pa si nekak mislim da bi pilu složil🙂
Al moram i kajle kupit PB1NB Husqvarna.

Al teška srca mi to nekak ide, šteta mi ju mazat😥








Kasnije ak stane kiša jurim po kitje u šumu svakak, moram sve napravit dok sam na godišnjem.
Nemoj više planirat ič u šumu.
Uvijek kad ti želiš u šumu pada kiša.
Sad već imam osjećaj da se vrijeme prema tebi planira
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
175
Kajle su odlična pomoć kod rušenja...Ja sam kupio set tri komada različite veličine, cca 120 Kn, mislim da Milic alati, tako nešto, koliko vidim nemaju više.

E sad kad se bliži dan D za kolegu Kupljeneca...molim da obavezno napravi i poneki video H555, jer i ja gledam tu pilu da kupim (jednog dana) ;) slike smo već vidjeli ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Bude i video obavezno🙂😉🍻
Sedim sad u traktoru i čekam da stane kiša, sve je spremno za polazak🙂
Imam tu 2 videa koja sam napravil dok sam ju kupil, pogle kak je lepa, koja to ljepota😉



 

Najnoviji postovi

Na vrh