• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Frenki F3

Dobro znana faca
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
114
zadovoljni sa zetorom?
To je za mene ( i moje potrebe ) Space shuttle!! Tek se privikavam na njega ( imam ga cca 8.mj.) ali za šumu i malčer je stvarno super u odnosu na 539. Jedino moram utege za drugu godinu ubaciti jer hoće malo "zaplivati" prvi kraj kad je opterećen. Super drži na dol u 2 brzoj na mjestima gde sam sa ferđom išel u reduktoru i to ipak natovaren kak Bog zapovijeda. ( I on je teški + tehnostrojka +teret )Velim, za moje potrebe najtaman. A sad, tu cijenjena ekipa sa foruma fura zapadne hi-tec strojeve, naravno da je neusporedivo sa njima da se sad ne "delaju norca" z mene :ppozdrav:
 

Najnoviji postovi

Na vrh