• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rasipači

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Jel zna netko jel ima za kupiti posebno onaj tanjur sa lopaticama, ali da je od inoxa, za Megametalov rasipac? Ako ima, gdje?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Ivan KC i mene to zanima jel ima za kupit ili cu ga morat sam napravit kupio jucer rasipac al tanjur je u banani ostalo je super!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Ja ako ne nadem taj drugi tanjur, budem se molio Bogu da ovaj moj rasipac izdura jos ovu sezonu i onda ide u otpad..
Moram si kupiti neki pristojan rasipac..
Ima taj neki rasipac Ormaric, plasticni kos, tanjur i sistem za otvaranje/zatvaranje od inoxa u Srbiji za cca 300 eur.. Da tak nesto slicno ima kod nas odmah bi uzeo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Trebalo bi pitati u Megametalu za disk,Ivan KC ako si voljan šarafati dođi do mene ja ti dam od Hmezadovog rasipaća disk ,samo ga moraš malo smanjiti u promjeru,taj je dosta kvalitetan i bude još izdržao
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Ma nece mi se stavljati nista obojano, samo inox bi stavio.. One ploce za otvaranje i zatvaranje bi se jos i mogle prebrusiti pa namazati antioksidansom i potom ofarbati, ali tanjuru s lopaticama vise nema spasa, ako sad ovu sjetvu izdrzi, bude dobro..
Dzaba im je sto je kos plastificiran kad postolje i taj tanjur uopce nisu ofarbani temeljnom bojom, bolje da ga onda uopce nisu ni farbali..
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Pitanje,kaj bi se više isplatilo kupiti rabljeni rasipač ili novi,jer kad si izračunam gorivo i sve do meni najbližeg nekog povoljnog ,razlika u cijeni između novog i rabljenog je oko 300-400 kuna?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam svoj rasipac kupio za 300kn tanjur je bio u banani i na jednom dijelu je bila malo rupica to smo pokrpali i novi tanjur napravili i pofarbali i sad je spreman za rad!!


 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Evo malo našeg stroja :)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=y-JMySHPQS8[/YT]
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Jel zna netko jel ima za kupiti posebno onaj tanjur sa lopaticama, ali da je od inoxa, za Megametalov rasipac? Ako ima, gdje?

Ja iamam megametalov rasipač star par godina i več se na mehanizmu za otvaranje i na tanjuru napravilo fino hrđe,sad kroz zimu ču si složit i tanjur i pločicu za otvaranje a i onaj štitnik od inoxa pa ak si do onda ne rješite to budem ja probao napravit više komada tanjura i pločica pa dogovorimo neku simboličnu cijenu pošto ja za gablec i pivu tak neke sitnice mogu izvest iz firme. Budem kad uhvatim vremena premjerio na svojem te komade pa složio jedan primjerak za probu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
E super, nisam jos nista sto se tice rasipaca rjesaval, naravno, dogovorimo se oko cijene i budemo trzili..
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
E super, nisam jos nista sto se tice rasipaca rjesaval, naravno, dogovorimo se oko cijene i budemo trzili..

Imam ja amazonu za 1200 kn,dva tanjura,kardan,kupio sam si veči pa manji prodajem.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
daj nabaci koju sliku,ja kupujem rasipac s dva tanjura!
 

Najnoviji postovi

Na vrh