• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RENAULT

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
A šta s claas xerion 5000 ? To isto nije traktor ? Pa možda ne izgleda baš nešto ali baš se ne može reć da nije traktor. :)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Sve su to namjenski traktori koje ce netko kupit zbog jednog ili dva posla i jednog ili dva specijalna prikljucka. Nitko sigurno nece kupit xeriona ili fastraca da mu bude prvi traktor na gospodarstvu pa da s njim ore, tanjura, podriva i sprema za sjetvu.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tak je,to su sve velike mrcine koje uglavnom rade jedan posao ali obilno,to sigurno nebudu "leteci" traktori na gospodarstvu.S kojima mozes sve raditi.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Dobro ali zašto se nebi mogao koristi kao glavni. Mislim to što su kotači jednake veličine nije nikakav prevelik minus. Ne gubi se ništa s time. Kabina pomaknuta naprijed, ne znam nisam ga vozio pa ne mogu tvrditi, ali mislim da se ne gubi prevelika preglednost. Ne vidim zasto se ne bi mogao koristiti. Npr. novi jcb fastrac 4000. Ako su dimenzionirani da podnose jednaka opterećenja kao i ovi ''normalni'' traktori. Jedino što su ''normalni'' traktori ipak lijepši s normalnim većim stražnjim kotačima :) . Barem meni :(rofl):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve su to namjenski traktori koje ce netko kupit zbog jednog ili dva posla i jednog ili dva specijalna prikljucka. Nitko sigurno nece kupit xeriona ili fastraca da mu bude prvi traktor na gospodarstvu pa da s njim ore, tanjura, podriva i sprema za sjetvu.

Ja bi ga rado imao da mi ore, tanjura, podriva i priprema za sjetvu, a u transportu bi bio glavni baja u selu i širokoj okolici :):(rofl):
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Na JCB kod svih modela se moglo staviti da (a cak mislim da je to i standard) skreću svi 4
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam vozio i radio sa fastrakom,malo je neobično oranje jel ti je plug daleko iza,kada nešto kopčaš isto je teže kada si sam,brz je i udoban,jel je podvozje na amortizerima i na federima,ali imaju i dosta visoke cijene.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Brzo bi se ja priviknul na to kaj mi je plug daleko,za malcer bi bio rođen govorim za model sa svim kotačima istim,i prednost mu je kaj skoro sva ima ph i kardan
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
pozdrav ljudi.. jel moze par rječi ko zna, a mozda i neko ima od vas, o renaultu aresu 630 ili 640? dobre i lose strane znaci...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Znam da imaju johan deere motore,vijerojatno su dobri traktori,a cijenovno su povoljni.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Mi imamo 2 clasa aresa (jedan je braticev) ali je 836 znaci najjaci model od aresa. To su jako dobri traktori,kvalitetni su,okretni i dosta su udobni. Potrosnja je vjerovatno kao i na svakom drugom traktoru,ako ga nestedis normalno da ce trositi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Moj kolega ima 610 rz, 110ks bez turba,uvoz Francuska... Kao što kaže @compy,okretan je,brz,potrošnja nekih dvadesetak litara na jutro,što je kod nas standard,malo je kabina bučnija nego što bih očekivao na takvom traktoru,ali daleko od toga da je neudoban... Motor je OK,problem je elektronika hidraulike, i elektronika općenito,i mjenjač trza,sad dal bi to kalibracija riješila ili ne,ne zna se... Uglavnom,to je sve zbog godina, (1998.g.p.),i tako je kod svih traktora...
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Nas je 2005.g. imo je malo jace od 4000r/h sad ima blizu 7000. Uvezen je iz njemacke,kod nas je 3 ipo godine. Sto se tice kalibracije,mislim da bi to pomoglo tvom kolegi. Nas nista netrza i lijepo se vozi. Kabina na amortizerima puno pomogne za udobnost + mi jos imamo prednju gibljivu osovinu koja se prilagodjava po terenu tj. cesti. Sto se tice transporta traktor je premocan, jako je udoban i sto kolega kaze dosta je brz (nas pokazuje 43 km/h).
 
Na vrh