• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RENAULT

New12345

Novi član
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9
Ima ti jedan cergos u starom gradecu 85 ks
Silvio ti ga prodaje imas na njuskalu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
Koja je razlika u traktorima za njemačko i francusko tržište, 40 odnosno 30 km/h . Imam 75.14 francuska, ide 29
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Pri kojoj brzini vrtnje motora?
Najčešće je razlika u prijenosnim omjerima na diferencijalima.
Ili je pak blokirana zadnja brzina.

EDIT :
Ne zaboravi da za 40 km/h treba kočenje prednje osovine.
 
Posljednje uređivanje:

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
Pri kojoj brzini vrtnje motora?
Najčešće je razlika u prijenosnim omjerima na diferencijalima.
Ili je pak blokirana zadnja brzina.

EDIT :
Ne zaboravi da za 40 km/h treba kočenje prednje osovine.
Traktori su potpuno isti, pa je vjerojatno neka blokada. Molim ekipu koja ima iskustva za pomoć.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Koliko znam, ti modeli imaju 12+12 brzina i nisu ni imali verziju za 40km/h.
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
Ekipa s foruma ima takve traktore 40 km/h , pa me zanima gdje je razlika
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Ljubitelji i poznavaoci Renault traktora jedna mala pomoć. Koje ulje ide u hidrauliku Renault 651-4s 86 god. IMG_20191025_100453.jpg
 

pcelar

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
3
pozz svima,, što poznavaoci ceresa misle o ovome ( cijena, radni sati, itd)
traktor je negdje kod Varaždina,

 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
Danas sam se spuštao niz brijeg sa pomoći kočnice. Dolaskom na ravno, traktor neide. Kočnica ostala zablokirana. Što se moglo dogoditi? Renault 75-14
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Mario teško je naći, ja sam za Renaulta 651 4S skinuo sa interneta na Francuskom jeziku i naravno platio nekih 100 kn.
 

Mario.janjecic

Novi član
Tu od
3 Ožu 2019
Poruka
5
Hvala, znam da je tesko naci (narucio sam iz Uk ali dok dode, da pitam), ma vec sam ga na pol rastavio. Stari je malo obnovio vozni park, cudno mi je bilo sto su sve zice iste boje (roza, te ima nekoliko nespojenih, sad smo saznali da je to od nekog radara ili nekih dodataka). Mislim da ima negdje los spoj ne nekom konektoru jer povremeno zna upalit lampicu za tipler ili kako se zove. Knjiga mi bude dosla kroz neko vrijeme slicna cijena.
 

Renault traktori

Novi član
Tu od
12 Tra 2020
Poruka
4
Ajoj to je daleko, ima tu majstor jedan okolica Križevaca, radi čovjek na Renolima puno i ne bi mu bio problem, samo je udaljenost problem.
Ako hocete mogu vam poslati broj od njega pa ga priupitajte.
imam problem sa mjenjačem na renaultu 15554 pa ako može neki broj od majstora Hvala!
 

Renault traktori

Novi član
Tu od
12 Tra 2020
Poruka
4
samo da kazem da sam uspio naci,pa ako netko treba knjigu za temisa 550-650,i ostale renaulte koji imaju mjenjac 16*16 I 24*8,mogu mu ju prodat za 200 kn
Ako imate knjigu sa uputama za kalibriranje brzina za traktor Renault 155 54 možete mi poslati plaćam po poduzeću ili ako može neki kontakt(br.mob.)vas nazovem pa se dogovorimo oko dostave i cijene
LP.
 

Najnoviji postovi

Na vrh