• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezidba voća

srkaaa

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
1
Pozdrav ljudi, novi sam clan na forumu, zelio bih jedno pitanje da postavim!
Zasadio sam oko 200 stabala vockica u Novembru ( jabuka, sljiva, kajsija, tresnja, visnja) ali ih nijesam orezao. Sad me zanima, na koju visinu da ih orezem i kad zapravo treba da ih orezem. Unaprijed hvala. Pozdrav
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ne znam da li ga ima za kupit, treba probat nabavit pcelinji vosak.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Bila mi kontrola i kaže da ima ekološki neki poljski vosak za kupit.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja nisam nasao eko voska pa vec par godina rezove premazem gustom smjesom nekog bakrenog preparata.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Izvini,mislio sam na pčelinji vosak.Kupovao sam ga ženi jer ona s tim radi mirisne svijeće.A ovih eko preparata sam našao samo jednom u Agronomu ali je cijena bila prevelika pa nisam ni kupio.Poslije više nisu imali
 

Najnoviji postovi

Na vrh