• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotacijske (ROTO) kosilice

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo joj nalij nemoj previse jer i ova mast kod rada roto kose se rastopi!!
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Hvala na odgovorima
Nalijat ču tako da bude do pola osovine nadam se da bude dosta
Inace kosa je PZ 165 kupljena proslje godine tako da me znam nista o njoj
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Prošle godine traktor sad rotokosa, znaci da tastu ide dobro sa mlijekom, jel cura jedinica ako je ne pustaj :)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Očisti i pazljivo pregledaj platformu. Čep je obično imbus vijak ali moze biti i sa običnom glavom, malo većeg prečnika tijela.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Moja nova kosa Pottinger NOVACAT 352



23091877.jpg


23091875.jpg


23091876.jpg


23091873.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,386
Mrcina :icon_eyes: Djeluje mi jako masivna. Koliko je teska i ljulja li traktor?
Opet ovaj lambo sve radi :icon_biggrin:

Nije tema, no sad sam se sjetio a nikako da vidim po slikama, cime si zamjenio onog 311?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
85 000kn

Ima 980kg, pa ljulja ga malo, bocne sile su dost jake, dok je iza nije problem. Kad bi imao brijegove bila bi mu previse.

Da, sad kosi taj lambo, tata orao za to vrijeme s r6 :)

Nisam ga prodao, fendt je večinom na mikserici i sad rasipava umjetni, i za transporte se koristi, silazu i tak dok trebam vise traktora.

Gdje sipati ulje ili mast u platformu bcs kose s 6 diskova... Molim pomoc ako neko zna
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Evo prinove kod mene.
Roto kosa kuhn 2820f compact, diskasta.
Steyr ju ni ne osjeti, teže je teral onu staru DF215cm


 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,280
Taj tvoj Štajer što stariji to je jači i bolji :). Koja širina, težina, novaca??
 

Najnoviji postovi

Na vrh