• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Bas cudno da kopa hmm? Nakon tolko truda i rada ima da sam kopa :)
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,072
Zjocko, ako imaš nekog iskusnog bageristu u blizini, volio bih da ga on malo prodrma i kaže dojmove. Makina radi super, jedino je bagerista malo zahrđao ;).

Nemoj ovo shvatiti kao uvredu... meni je ljepše gledati pravog bageristu kako se igra strojem nego neki dobar film... Ti nisi bagerista ali si majstor na stotu i svaka ti čast!!!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Nema frke. Treba neko vrijeme za privikavanje na komande. Ići će to i bolje, samo kad budem više kopao
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma leći će to , ja kada sam kupio bagerčić i prvi moj rad a i dobar dio početka sa ove sadašnje distance mi izgleda presmiješno kada se sjetim kako sam se znojio
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Za svaki posao ili stroj treba neko vrijeme da se čovjek navikne...nije to ništa neobično. Naučit ću i ja...već sad nakon iskopanih 30 prikolica postoji značajna razlika u upravljanju nego što je bila na početku...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Evo i drugog dijela iskopa. Za sve koji su me pitali kako traktor radi pod opterećenjem ostavio sam dio originalnog zvuka pa nek se čuje da mu nije teško i da se ne muči baš ništa.

[YT]www.youtube.com/watch?v=TZEZz0BiC18[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Da i to malo dublju planirku tako da ima vise mogucnosti upotrebe
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Nema razloga da ne bude. U našoj zemlji bez problema, u kamenu nemoguća misija
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Odlično Ti ide i ako si već nakrcao 30 prikolica onda si i stekao neku praksu...
Bit svega ti je da budeš nježan da si ne odvališ prikolicu i da te ne vuče unazad pri kopanju, ali koliko vidim u tvojoj zemlji se to neće dogoditi. Ja sanjam ovakvo kopanje... izgleda kao da grabiš u vodu!!!:cool2:
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
napravi ovakvu korpu kao sto ovaj ima to je zakon stvar radis sta oces sa tim
[YT]www.youtube.com/watch?v=bIxZMvyfzXA[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Što će mi korpa s rotatorom? Nije to ništa kompleksno, ali za moje osobne potrebe nemam ju gdje adekvatno iskoristiti
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
Nisam mislio na rotator nego na izvedbu korpe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Ako mislis na konusnu izvedbu korpe svaka od ovih korpi je isto takva samo nije tako jako izrazeno kao na ovoj sa videa
 

Najnoviji postovi

Na vrh