• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
A možda ni on nezna na kaj je mislil, dajte malo z grane dole, čovek je napravil stroj kaj ga 99,9% ne napravilo iz raznih razloga. A zakaj si ga tak pofarbal a ne onak.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj ni to bik :icon_lol:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
svaka cast majstore, izgleda kao tvornicki :) a i brzi je nego na bagerima bar mi se cini tako... jesi razmisljao da napravis jos jedan pa u oglasnik? pa jos jedan... :) koliko te otprilike kostao sav materijal za izradu?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Puno..a jos vise od toga kosta posao... nisam, za takav stroj moras unaprijed imati sigurnog kupca. Nije bas investicija koju bi radio tek tako
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zna se koliko košta kila obrađenog čelika ..samo treba van s podatkom koliko je težak i sve bude jasno ..a taj podatak krije kao zmija noge


vaš vlelčasni
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa da , za to i služi forum ...da odgovaramo u stilu
Poslovna tajna :)
Tako ću i ja od sada davati odgovore , a ti i dalje koristi ovaj prostor za besplatnu reklamu pred očima vrlo jasnog pravila i hrpu super moderatora .

vaš velečasni
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
U svemu tome ja ne kuzim zasto bi on morao reci cijenu? A sto se ticce reklame ima na to pravo kao i svi ovdje, koliko znam svi mogu otvoriti neku temu i pokazati kako nesto prave. Jos nisam vidio nekog da mu je to zabranjeno.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
pa da , za to i služi forum ...da odgovaramo u stilu

Tako ću i ja od sada davati odgovore , a ti i dalje koristi ovaj prostor za besplatnu reklamu pred očima vrlo jasnog pravila i hrpu super moderatora .

vaš velečasni

Koju reklamu čega gospon velečasni? S obzirom na tvoje stanje siguran sam da postoje ljudi sa kojima bi ti mogao onako malo duže popričati...obično nose bijele kute i siguran sam da ćete imati o čemu razgovarati :)
Navodno imaju i udoban kauč na koji se smjestiš prilikom razgovora :D
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
zna se koliko košta kila obrađenog čelika ..samo treba van s podatkom koliko je težak i sve bude jasno ..a taj podatak krije kao zmija noge


vaš vlelčasni

Koliko kosta kg obradenog zeljeza?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Najnovije slike u radu...

b8pvt5.jpg


2vkansx.jpg


1gi9d.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma ima parvi traktor , lako je na njega nadograđivati i biti majstor :biggrin:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
U planu je bojanje limarije traktora. Mislim, boja je postojana i nema oštećenja, samo je s vremenom malo izblijedila makar traktor od prvog dana stoji u garaži.
 

Najnoviji postovi

Na vrh