• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sagradite bioplinsko postrojenje

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
samo ukratko

Opčenito na temu kažem, jako, jako interesantno i nadasve izvedivo, ako bi to opskrbljivalo strujom i plinom jedno srednje veliko gospodarstvo i davalo kvalitetno gnojivo to bi bilo nešto što se traži ;)

CCA 20tak krava, nešto svinja, punica i ti si svoj gazda elektru možeš poslati vrit.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
CCA 20tak krava, nešto svinja, punica i ti si svoj gazda elektru možeš poslati vrit.

I koliko čovjek ima posla svakog dana oko toga ?
Mješanje , kontrole , pregledi ,pretakanje , .itd ....
Izostavimo ovdje aganžman oko nabave zelene mase ..za to svi znakmo kako se do nje dolazi .
Samo navedite u grubo koliko svježe zelene mase treba dnevno ..u prosjeku?
 
Z

zoky 285

Guest
Koliko sirovine (izmet, bilje i voda), u koju veličinu digestora. Svježi biljni i životinjski otpad već sadrži neku količinu vode. Tako je na primjer svježi svinjski izmet trostruko teži nego osušen. Različit otpad sadržava različite postotke vlage. Goveđi sadržava više vlage nego svinjski. Izmet peradi manje od svinjskoga, itd.

PONOVNO: odnos, kruta tvar/voda = kruta tvar 8 - 10 % : voda 92 - 90 %.
Digestor se mora jesti u obrocima koji garantiraju zadržavanje sirovine u njemu kroz 40 dana.
Znači, "ukupni dnevni obrok" mora biti 1/40 zapremine digestora.
Za svinje, to znači, otprilike 10kg vlažnog izmeta dnevno+25 lit vode / 1 m³ digestora.
Za orijentaciju: 1 - 1.5 dio vode : 1 dio svinjskoga izmeta.
Ako mjerite težinu izmeta i vode posudama, ne zaboravite odbiti težinu posude.
Preporučljivo je dnevni obrok podijeliti i dodavati u jednolikim vremenskim razmacima. AD se ne voli prežderati.
Ne povećavati količinu (barem ne dugoročno) iznad kapaciteta digestora

evo kopirano sa http://bioplin.webs.com/anaerobnadigestija.htm
znaci svakih 40 dana puniš -praznis ,a koliko velikog napravis toliko radis
s tim da taktni su manji ali češče IH puniš(množina)
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
CCA 20tak krava, nešto svinja, punica i ti si svoj gazda elektru možeš poslati vrit.

Pobogu pa to bu isplativ biznis kao i onaj sa nojevima, budu zaradili samo oni koji prvi naprave digestor i počmu isporuku struje elektri. :lol:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Koliko sirovine (izmet, bilje i voda), u koju veličinu digestora. Svježi biljni i životinjski otpad već sadrži neku količinu vode. Tako je na primjer svježi svinjski izmet trostruko teži nego osušen. Različit otpad sadržava različite postotke vlage. Goveđi sadržava više vlage nego svinjski. Izmet peradi manje od svinjskoga, itd.

PONOVNO: odnos, kruta tvar/voda = kruta tvar 8 - 10 % : voda 92 - 90 %.
Digestor se mora jesti u obrocima koji garantiraju zadržavanje sirovine u njemu kroz 40 dana.
Znači, "ukupni dnevni obrok" mora biti 1/40 zapremine digestora.
Za svinje, to znači, otprilike 10kg vlažnog izmeta dnevno+25 lit vode / 1 m³ digestora.
Za orijentaciju: 1 - 1.5 dio vode : 1 dio svinjskoga izmeta.
Ako mjerite težinu izmeta i vode posudama, ne zaboravite odbiti težinu posude.
Preporučljivo je dnevni obrok podijeliti i dodavati u jednolikim vremenskim razmacima. AD se ne voli prežderati.
Ne povećavati količinu (barem ne dugoročno) iznad kapaciteta digestora

evo kopirano sa http://bioplin.webs.com/anaerobnadigestija.htm
znaci svakih 40 dana puniš -praznis ,a koliko velikog napravis toliko radis
s tim da taktni su manji ali češče IH puniš(množina)
zoki na kojoj si drogi:mrgreen:
koliko mi se ćini sve si pobrkao, ovaj indijski koji si opisivao , svaki dan hraniš i on se sam svaki dan prazni(koliko uđe toliko izađe) a zadržavanje hrane se računa kao 40 dana, ali ga "nikad " do kraja ne prazniš

taktni koji si spomenuo su obično veći(a ne manji) i obično ih rijeđe puniš (cca svakih 6 mj)a ne ćešće kako si rekao, i kad ih prazniš,prazniš ih do kraja (kao što i puniš), a imaš ih više zbog toga što je svaki u drugoj fazi,tako da stalno imaš proizvodnju
 

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
pomalo svima

zoki na kojoj si drogi:mrgreen:
koliko mi se ćini sve si pobrkao, ovaj indijski koji si opisivao , svaki dan hraniš i on se sam svaki dan prazni(koliko uđe toliko izađe) a zadržavanje hrane se računa kao 40 dana, ali ga "nikad " do kraja ne prazniš

taktni koji si spomenuo su obično veći(a ne manji) i obično ih rjeđe puniš (cca svakih 6 mj)a ne češće kako si rekao, i kad ih prazniš,prazniš ih do kraja (kao što i puniš), a imaš ih više zbog toga što je svaki u drugoj fazi,tako da stalno imaš proizvodnju

Bravo. Skužio si stvar. Kod protočnih digestora ti je kao u tramvaju kad je gužva. Ulaziš na ulazna vrata i pomalo se pomičeš prema izlazu. Tako ti je i sa sirovinom u protočnom ad-u. Sirovina uđe na ulaznu cijev, i svakodnevnim dodavanjem nove sirovine, pomiče se prema izlaznoj cijevi. Koliko si sirovine ulio u ad, toliko ti na suprotnoj strani izađe prerađene sirovine (efluenta). Što se tiče zadržavanja sirovine u ad-u, srednja vrijednost je 40 dana. Inače retencija ad-a, se kreće od 30-100 dana. Ovisno o radnoj temperaturi ad-a. Količini bakterija, itd.

Vidim da bi nešto moglo biti od vas, i da ste zaslužili upute za izgradnju jednog malog "eksperimentalnog"Anaerobnog digestora". Sagradite ga negdje gdje ga susjedi ne vide. Barem dok se ne pojavi prvi plin. Možda je tako najbolje. Naučit ćete ponešto o digestiji, i steći hrabrost za izgradnju većeg. Za nekoliko dana pojavit će se na stranici.
 
Posljednje uređivanje:

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
samo za puknutog

I koliko čovjek ima posla svakog dana oko toga ?
Mješanje , kontrole , pregledi ,pretakanje , .itd ....
Izostavimo ovdje aganžman oko nabave zelene mase ..za to svi znakmo kako se do nje dolazi .
Samo navedite u grubo koliko svježe zelene mase treba dnevno ..u prosjeku?

Ovisi o tebi. Ima jedan odjeljak na stranici koji se bavi tim pitanjem, ali ukratko. Pretpostavimo da imaš 10 supervisokokvalitetnihsuperšampionskih krava. One če ti dati dnevno otprilike 100 kg čistog gnoja+osoka koju nadam se nisi ispustio u potok. To razrijediš s otprilike 100L ako je ikako moguće tople vode. (treba postići gustoću sirovine od 10%). I uliješ u ad.
Kod preživača svakodnevno dodavanje kompostiranog bilja nije potrebno.
Dobro je kad se mijenja stelja, kvalitetno ju samljeti prije djelomičnog kompostiranja, i dodavati sirovini prilikom miješanja u jednolikim obrocima. Čisto radi toga da ti se ne sakupi hrpa toga. Makar za tu stelju možeš napraviti i taktni ad.
Kod svinja, pošto njihov probavni trakt drugačije probavlja hranu, dodavanje bilja je obvezno.Tablica količina sirovina ti je u poglavlju anaerobna digestija. Da ti život bude lakši, prvo samelji stelju. I omogući svinjama da umjesto teme izmiješaju stelju i g....a. Vrijeme? Ovisi. Očeš miješati rukama, koristiti kante ili pumpe(pogledaj membransku pumpu na stranici-zajednički uređaji). Vrijeme? nebih htio licitirati. Ovisi o nizu faktora.
 
Posljednje uređivanje:

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
Tek toliko

Pobogu pa to bu isplativ biznis kao i onaj sa nojevima, budu zaradili samo oni koji prvi naprave digestor i počmu isporuku struje elektri. :lol:


Zaboravi Elektru.
Zaraditi će samo oni koji se tome ozbiljno posvete. Kao i sa svime u životu.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Bravo. Skužio si stvar. Kod protočnih digestora ti je kao u tramvaju kad je gužva. Ulaziš na ulazna vrata i pomalo se pomičeš prema izlazu. Tako ti je i sa sirovinom u protočnom ad-u. Sirovina uđe na ulaznu cijev, i svakodnevnim dodavanjem nove sirovine, pomiče se prema izlaznoj cijevi. Koliko si sirovine ulio u ad, toliko ti na suprotnoj strani izađe prerađene sirovine (efluenta). Što se tiče zadržavanja sirovine u ad-u, srednja vrijednost je 40 dana. Inače retencija ad-a, se kreće od 30-60 dana. Ovisno o radnoj temperaturi ad-a. Količini bakterija, itd.

Vidim da bi nešto moglo biti od vas, i da ste zaslužili upute za izgradnju jednog malog "eksperimentalnog"Anaerobnog digestora". Sagradite ga negdje gdje ga susjedi ne vide. Barem dok se ne pojavi prvi plin. Možda je tako najbolje. Naučit ćete ponešto o digestiji, i steći hrabrost za izgradnju većeg. Za nekoliko dana pojavit će se na stranici.
ma skužio sam gotovo sve, ali me zanima koliko trava daje po ha, i jel može po zimi
grijao bih se na travu:weedman::weedman::weedman:
 

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
ma skužio sam gotovo sve, ali me zanima koliko trava daje po ha, i jel može po zimi
grijao bih se na travu:weedman::weedman::weedman:

Digestor punjen pretežno biljnom masom masom, proizvodi prosječno 5-6 puta više plina nego digestor punjen gnojovkom. Imaš u tablicama. A ovo s količinom. Preopćenito pitanje. Koja vrsta trave,koja gustoća, stupanj zrelosti, itd. Ti bi se grijao po zimi. Daj mi reci kako ćeš pokupiti travu pod snijegom? i koja trava raste po zimi? Naravno može i silirana, ali mislim da se ipak više isplati prvo nahranit stoku.Jel dovoljno?
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Digestor punjen pretežno biljnom masom masom, proizvodi prosječno 5-6 puta više plina nego digestor punjen gnojovkom. Imaš u tablicama. A ovo s količinom. Preopćenito pitanje. Koja vrsta trave,koja gustoća, stupanj zrelosti, itd. Ti bi se grijao po zimi. Daj mi reci kako ćeš pokupiti travu pod snijegom? i koja trava raste po zimi? Naravno može i silirana, ali mislim da se ipak više isplati prvo nahranit stoku.Jel dovoljno?

jok
znaći nemam krave ni svinje(ne dovoljno), nevolim ručno mješati g...a
ali imam vočnjak (trava), imam malčer, a po selu ima i zapuštenih parcela, i jaraka (krajputaša) koje niko ne kosi(a nema više ni krava da ih pasu)

dakle spominjali smo sudansku travu, ali i silažni kukuruz, dakle ako bi ciljali u jesen da napunimo taktni, zbog niskih temperatura on bi usporio rad i trajao nam cijelu zimu:weedman:
 
Z

zoky 285

Guest
Bome sam u gadnoj zabludi,e vidis ilegalac ti si mi sad sve razbistrio HVALA!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Neznam dali je ko gledal jednu emisiju na HTV-u u Keniji je UN imao takvo probno testiranje : gdje su iz sptičkih jama izvukli plastično crijevo ne sječam se je li bilo još nešta tu na septičkoj jami ali plin se skupljao vjerovali ili ne u plastičnu vreču od jednog kubika od kud je bakrenm cjevima išao da kuhala jako jednostavan princip ali nekužim kak se odvaja amonijak
 

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
jok
znaći nemam krave ni svinje(ne dovoljno), nevolim ručno mješati g...a
ali imam vočnjak (trava), imam malčer, a po selu ima i zapuštenih parcela, i jaraka (krajputaša) koje niko ne kosi(a nema više ni krava da ih pasu)

dakle spominjali smo sudansku travu, ali i silažni kukuruz, dakle ako bi ciljali u jesen da napunimo taktni, zbog niskih temperatura on bi usporio rad i trajao nam cijelu zimu:weedman:

U načelu da. Tvoj kraj će biti najuredniji i najpokošeniji u županiji. Tako bi to nekako i išlo. Računaj da pri ovako niskim temperaturama kakve su bile ove zime, stvar ne da će usporiti rad, nego će i stati. Dakle, za zimski period je obvezna barem toplotna zaštita. To nije skupo. Oko digestora sagradiš nešto kao eskimski iglu od bala slame.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
U načelu da. Tvoj kraj će biti najuredniji i najpokošeniji u županiji. Tako bi to nekako i išlo. Računaj da pri ovako niskim temperaturama kakve su bile ove zime, stvar ne da će usporiti rad, nego će i stati. Dakle, za zimski period je obvezna barem toplotna zaštita. To nije skupo. Oko digestora sagradiš nešto kao eskimski iglu od bala slame.

jel bi pomogao plastenik
i koliko bi se moglo dobiti po m3digestora,kg svježe trave,
zapravo mislim da je nejasno objasnjeno, dali se i trava mješa sa vodom ili ....???
 

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
Neznam dali je ko gledal jednu emisiju na HTV-u u Keniji je UN imao takvo probno testiranje : gdje su iz sptičkih jama izvukli plastično crijevo ne sječam se je li bilo još nešta tu na septičkoj jami ali plin se skupljao vjerovali ili ne u plastičnu vreču od jednog kubika od kud je bakrenm cjevima išao da kuhala jako jednostavan princip ali nekužim kak se odvaja amonijak


Ma daj. Amonijak se nalazi samo u svježem izmetu. On ti je jedan od sastojaka gnojovke(to znaš) iz koje se proizvodi bioplin. Dakle, on nije nestao nego je pretvoren u koristan elemenat bioplina.
 

digestor

Novi član
Tu od
29 Tra 2009
Poruka
8
Ovo je brzina

jel bi pomogao plastenik
i koliko bi se moglo dobiti po m3digestora,kg svježe trave,
zapravo mislim da je nejasno objasnjeno, dali se i trava mješa sa vodom ili ....???

Plastenik radi samo za sunčana vremena. Tada bi djelovao kao kolektor. Ti trebaš stalno štititi ad od hladnoće. Negrijani taktni ad s pravilno pripremljenom sirovinom, i optimalnim uvjetima, prosjeku proizvede do 5m cub plina/m cub zapremine. Grijani ad i više. Da. Nakon punjenja ad-a sirovinom, utače se topla voda dok se na vrhu sirovine ne pojavi. Pregledat ću taj odjeljak na webu. Može biti da sam bio nejasan.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Dali postoji kalkulacija za izgradnju npr. sam si zadao etalon 10 krava i nešto malo svinja. Dali za postrojenje treba građevinska ili lokacijska dozvola, suglasnost susjeda i slično. Možeš li ugrubo izvesti kalkulaciju svih parametara pa i onih koje nisam spomenuo kao kupovina kpl tehnološkog elaborata utjecaja na okoliš i sl.:?::?::?:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Dali postoji kalkulacija za izgradnju npr. sam si zadao etalon 10 krava i nešto malo svinja. Dali za postrojenje treba građevinska ili lokacijska dozvola, suglasnost susjeda i slično. Možeš li ugrubo izvesti kalkulaciju svih parametara pa i onih koje nisam spomenuo kao kupovina kpl tehnološkog elaborata utjecaja na okoliš i sl.:?::?::?:

da, dobro pitanje, kak bi nas gledali u urbanističkom kad bi rekli da delamo jamu za proizvodnju plina, kakve sve suglasnosti treba po tom pitanju ishoditi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh