• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sajam Gudovac 07.-09.09.2007.

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
K

KRESO

Guest
idem i ja , kupit ću nešto .......... ak ništa drugo onda barem pivo!!! he he he he he!! :D :D :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ratarko kaže:
abrkili kaže:
ratarko,znači ipak dolaziš?

Dajem sve od sebe da stignem , samo nisam još siguran koji dan , subota ili nedjelja .
Ti ideš , dutzman ide , idete zajedno ?

pa vjerojatno..on je bio proljetos prvi put i rekao odmah moramo i na jesenski,hehe...
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ekipo da se pohvalim Same će mi biti izložen na štandu Mesisa !Nemaju na skladištu pa tražili mane da im dam!
 
K

krx pozega

Guest
Ja ću u subotu po plug nadam se...pa ću svratiti u Gudovac, jel istina da je ovaj jesenski veći i posjećeniji od proljetnog..?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
i ja u subotu...

@krx:tako je...osim mehanizacije ima i stoke,za razliku od proljetnog koji stoke nema..
 
B

branko

Guest
abrkili kaže:
i ja u subotu...

@krx:tako je...osim mehanizacije ima i stoke,za razliku od proljetnog koji stoke nema..

i skoro pa duplo vise mehanizacije
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
u subotu je Mala Gospa,i neradni je dan...pa onda ja idem tada,a u nedjelju odmaram... ;)
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ja u nedjelju u subotu berba grožđa!Ispravak Same mi je pod Agromehanikom ne Messisom!
 
R

Ratarko

Guest
E onda ću ga sigurno zapazit , idem do njih i to isto u nedjelju , možda se i vidimo !?!
 
R

Ratarko

Guest
vinogradar kaže:
Pa možda ajde da se dogovorimo neko vrijeme pa se tamo nađemo!?

Ajde . TOÄŒNO U PODNE ! :D
 
R

Ratarko

Guest
...a ja bez nje !
Tražit ću vlasnika Sama traktora , valjada će netko od zaposlenika na Agromehanika štandu znati tko si ti .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Ja ako dođem tamo bit će to u subotu popodne, možda čak što i kupimo, neznam još.. ako ništa drugo, past će klopa i piva..hehehe :lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh