• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja sam bio, ali mi se razgovori odužili pa nisam uhvato vremena da skočim do DF u 13.00
predračuni su vrući... možda se nešto doveze u 6mj. a i par priključaka je u igri.....
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
ŠANANA kaže:
[quote="marko hurlimann xa86":zat9grtx]Bolje pitaj kaj sve nismo ;)
Ali ukrtako zaključili da su taman za Šananin 565 :mrgreen: :mrgreen:

Da za 565 - pravi potez od tanjurača :lol: :lol:

bogec kaže:
ma kaj bi zamjerio ;)

to je u planu kad dođu kapitalniše ulaganja, ja se bar nadam dan prije jesenskog sajma, jer me i inače zaseru kad i vrag kaže laku noč e onda je dobim lovu, uglavnom divanili smo slafko i ja uzeo bi 28 diskova ferocoop, nošene, 560mm tanjuri

volio bi krxa ako ikad dođe da veli el je dobar odabir jer i on ima ferocoop, meni je bitno da dobro usitnjavaju

a kaj ste vas dvojica iskomentirali :?:

1. ne sviđa mi se osobno V izvedba tanjurača, X izvedba mi se nekak jako puno bolje sviđa :!:
2. za veče traktore, znači 90+ ks nema veze, al za mog 565 :mrgreen: :lol: smo se bojali da bi ga vukla u stranu :!: :roll: 8)
3. nisu to loše tanjurače, čak imaju i mazalice na svakom ležaju, odnosno kučištu ležaja, al kad se tu nabije zemlje i blata, teško se bude dalo mazati više :!: ;)
4. masivne su, što je dobro, al ovo štelanje lijevo desno svake baterije posebno mi se ne sviđa, kak imam na oltovim, to je zakon :!:
5. pitaj marka, SVE SE KLIMAJU I CIMAJU NEŠTO :!: [/quote:zat9grtx]



V tanjurača ne vuče u stranu jer imaš spreg sila, na njoj su dvije baterije, ne stoje paralelno, a tanjuri stoje u suprotnim smjerovima, tako da se sile međusobno poništavaju i nemoguće je da vuku bilo kamo. Znaš da imam dokaz kod kuće... :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
TX75 kaže:
jel pazario tko šta na sajmu, slabo se hvalite? ;)

jes, ak bog prosvijetli banku, stiže nova prikolica, više u temi o nama- šanana
 
J

jokapz

Guest
jes, ak bog prosvijetli banku, stiže nova prikolica, više u temi o nama- šanana

Što kaže Šanana ak bog prosvjetli banku kod mene stiže Same dorado F90 vočarski!! već mjesec dana ganjam papire ovih dana bi mi trebali odobrit kredit!! Ak mi neodobre sve pada u vodu!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
jokapz kaže:
jes, ak bog prosvijetli banku, stiže nova prikolica, više u temi o nama- šanana

Što kaže Šanana ak bog prosvjetli banku kod mene stiže Same dorado F90 vočarski!! već mjesec dana ganjam papire ovih dana bi mi trebali odobrit kredit!! Ak mi neodobre sve pada u vodu!!

tako mi je i samome... i da im podari PAMET :) :)
kod mene pada MASSEY i koji priključak...

koliko te izašao DORADO F90
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jedan moj pajdo je još u 9. mjesecu zakapario agrotrona 150 i još ništa od kredita,već polako odustaje,svega mu je dosta..

dečki ne želim vas plašiti,ali teška vremena dolaze,bolje se malo još strpit i vozit staro i polovno,nemaju ni oni u HBOR-u novca..
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
neznam preko koje banke kupujete mehanizaciju :?: ,
samo sam htio reč da u mom kraju ljudu obično idu preko hypo-alpe-adria bank i obično (za sad) nikome nije odbijen kredit :!: ,
neznam kolika je trenutno kamata ali mogu reč da kad bi se držali pravila ko pijan plota ja nebi bio kupio sonaliku al mislim da gledaju samo da ste uredan platiša i da imate donekle primanja, nije im bitan godišnji dohodak :roll:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
gmiža kaže:
neznam preko koje banke kupujete mehanizaciju :?: ,
samo sam htio reč da u mom kraju ljudu obično idu preko hypo-alpe-adria bank i obično (za sad) nikome nije odbijen kredit :!: ,
neznam kolika je trenutno kamata ali mogu reč da kad bi se držali pravila ko pijan plota ja nebi bio kupio sonaliku al mislim da gledaju samo da ste uredan platiša i da imate donekle primanja, nije im bitan godišnji dohodak :roll:

meni je baš u gorici u hypo odbijen kredit kad sam htio kupit cese jx 95 i sipma balirku, odbili isti dan , bez obrazloženja i traženja bilo kakvih jamstava, to je kad smo išli preko stepca, i sva sreča da me jesu odbili :D

otišao u erste uzeo bez ikakvih komplikacija puno veči kredit i uzeo masseya, galignani balirku i omotač, a kamata 4,5 % jer je ostatak platila županija, tako da sam puno bolje prošao :D
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Ja sam kupio roto drljaču kuhn 302, 3m u poljo-novoj,trebala bi doći ovih dana
ali ovak, ne prek kredita
danas sam ostao čak ugodno iznenađen što se tiče hipo-lisinga, agrotron je prek njih, i dobijem poštom obavijest da je došlo do određenih korekcija kamatnih stopa,te da se za dodatne informacije obratim svom financijskom savjetniku u poslovnicu gdje je ugovor sklopljen, tak ja nazovem, bio sam 100% siguran da če biti rata dosta veča radi ove situacije, ali mi je tamo gospođa rekla da če mi rata biti manja oko nekih 35 eura
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
dmatkovic96 kaže:
ali mi je tamo gospođa rekla da če mi rata biti manja oko nekih 35 eura

naravno tih 35 eura čemo zapit u šumskoj vili :D prvo nešto što siječe dah :shock: pa onda nešto što klizi u velikim količinama kroz grlo :shock: :mrgreen:

čestitam na kupnji, svratit ču kod tebe kad dođe mašina

el imaš koju sliku biščanovih prikolica sa sajma
 
M

mexico

Guest
jd4755 kaže:
Ja sam zakasnio na susret,stigao sam oko14 h i pretražio sve birtije i nigdje nisam nijednog prsluka vidio iako mi je slafko ujutro pokazao hrpu prsluka koji se trebaju preuzeti.Ja sam cijeli dan bio u prsluku ali poslije 14 sati nikoga nisam sreo da je nosio prsluk.
u j.b.u ja sam bil ot 11 h na sajmu a nesem znal da je susret a prsluke i kape sem podigel odma i nosili ih ja i stari na sajmu celo vreme a nekoliko me je ljudi pitalo gdje se to djeli
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
ma nemam slike, reko bum ih sliko i onda zaboravim, ma one su ti bile dolje skroz kak gledaš od glavnog ulaza pravo prema raičevim štalama, tamo zadnje, one dvije male, jedna dvoosovinka i jedna tandemka, baš smo ih danas dopeljali doma, umro sam od smjeha kad smo za onu veliku tandemku zakvačili onu skroz malu, to je izgledalokao da za onog velikog fenda serije 9 zakvačiš jednobrazni plug :mrgreen:
Bumo se čuli za ovo u vezi aldomaša, javit ču ti kad stignu u dvor
 
T

tomonh

Guest
Dario iz NH kaže da hypo nedaje više kredite preko CCA 50000 eura za poljoprivredu. Mi također čekamo od 9mj. kredit od habora,trebal bi bit rješen kroz mjesec dana,al su smanjili poček sa 2na1 god,te otplatni period sa 10na 5god. Mene je strah kupit traktor,jer bi nakon lokalnih izbora mogli ukinut kapitalna ili ih smanjit kad država nema kinte,jučer sam gledal malo rabljene traktore-jednom rječju katastrofa, acjena u nebesima. Fend 816 94. 175ks 30000eura,upali ga iz nega neprestano crni dim oko minutu. Veli on taj ti bu novog zatrajal,moš mislit...Ima oko 13-14tis sati.
 
J

John Deere 3650

Guest
tomonh kaže:
Dario iz NH kaže da hypo nedaje više kredite preko CCA 50000 eura za poljoprivredu. Mi također čekamo od 9mj. kredit od habora,trebal bi bit rješen kroz mjesec dana,al su smanjili poček sa 2na1 god,te otplatni period sa 10na 5god. Mene je strah kupit traktor,jer bi nakon lokalnih izbora mogli ukinut kapitalna ili ih smanjit kad država nema kinte,jučer sam gledal malo rabljene traktore-jednom rječju katastrofa, acjena u nebesima. Fend 816 94. 175ks 30000eura,upali ga iz nega neprestano crni dim oko minutu. Veli on taj ti bu novog zatrajal,moš mislit...Ima oko 13-14tis sati.
jesi to kod Bakova gledao? :scratch meni osobno su traktori presumnjivi da bi išta tamo kupio..
 
A

Arijan

Guest
Pozdrav svima, pogotovo rijetkima koji su me došli posjetiti na sajam, evo postat ću samo jednu fotku ovdje, a ostale na temi "Hittner", jer su sve moje fotke (opet) samo s našeg štanda, nisam se tri dana maknuo od tamo...

Sajam je bio dobar, tržilo se, dogovaralo, ja zadovoljan... E da, vol je bio zakon, u nedjelju se jelo vola pečenoga... Sjajno... Bio je žedan, slan, popio sam "dva metra gemišta" u nedjelju :lol:

ECO32-mask-forum.jpg
 
T

tomonh

Guest
To sam ti u Lonjici gledal,Jedan mladi dečko to švera na veliko,al ima turbo marže. Loši su traktori,groblja.
 
J

John Deere 3650

Guest
Ima kod bakova takav neki....on barem zna šta radi,doveze traktor ,nalicka ga i zaradi 5000€ i svako sretan...meni se sviđa 6600 za 160 00 kn ali sam jako skeptičan... :|
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh