• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samogradnja kardanske prikolice za motokultivator Labinprogres

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Ovo fiksira klin u drugoj i petoj uški (srednjima od svake tri) da ne mrda.Klin se okreče u 1-3-4-6 uški.Klin ima 28 mm.Namazano je sa grafitnom mašču i neče se baš brzo razlokat.Znam i ja da postoji i bolji način ali tad sam si tak zamislil pa jebiga za mene je dobro a za druge kako kome paše. L.P.:drink:

OK. Hvala na odgovoru. To sam pretpostavljal ali nisam bio siguran.
 

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
mtd001 jel može koja slika izbliza i dimenzije kopčanja prikolice na mtk. Kako si riješio učvršćivanje ploče na mtk i nasjedanje zbog one pločice oko gornjeg vratila jer mi na slikama izgleda (da ploča ne leži skroz na mtk) kao da imaš neke graničnike?
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Narode jel vidjeo ko ove slike sa 3 strane ove teme

http://poljoprivredni-forum.com/attachment.php?attachmentid=5599&d=1371018821

Jako jednostafvno rijeseno kacenje traktora na prikolicu. Cijevni profil je ruda...cijev u cijevi...to ulazi u usice, cijev izbusena za klin koliko treba i bujrum.

Ako vlasnik slike posjecuje ovu temu molim da mi kaze kako se pokazalo ovo rjesenje jel ima klimanja itd.

I ako nije tesko da kaze vlasnik kako je rijeseno rotiranje prikolice tj kad traktor ide po ravnom prikolica naleti na brdo pa se zakrivi...kako je to rijeseno...



Nego narode kad smo vec kod tog cjevastog rjesenja da li bi ja mogao na one svoje vesele H profile uraditi ovako nesta:


Znaci na H H profile ide jedna ploca koju varim na profile, ona ima 4 rupe. Pravim istu taku plocu sa iste 4 rupe da se moze pricvstiti ona na njih. Na plocu navarujem jecnu cijev cija je debljina tacno tolika da moze da udje izmedju usica u onu medjuplocu koju sam vam slikao i koju sam sklepao bio. Tu cijev rezem na pola i sa jedne ili obje strane radim isjecak u cijevi sa gornje i donje strane. Isjecak zarezem tek toliko da moze klin proci kroz njega. Zatim 2 cijevi varim nazad. I cijev se provlaci kroz usice medjuploce kroz nju ide klin a ona moze i da rotira tu u klinu u 2 pravca znaci lijevo desno kada se mota i plus gore dole kada se prikolica naginje.

Ako me niste skuzili eto malo sam skicirao pa mi recite sta mislite o takvom rjesenju...
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Narode jel vidjeo ko ove slike sa 3 strane ove teme

http://poljoprivredni-forum.com/attachment.php?attachmentid=5599&d=1371018821

Jako jednostafvno rijeseno kacenje traktora na prikolicu. Cijevni profil je ruda...cijev u cijevi...to ulazi u usice, cijev izbusena za klin koliko treba i bujrum.

Ako vlasnik slike posjecuje ovu temu molim da mi kaze kako se pokazalo ovo rjesenje jel ima klimanja itd.

I ako nije tesko da kaze vlasnik kako je rijeseno rotiranje prikolice tj kad traktor ide po ravnom prikolica naleti na brdo pa se zakrivi...kako je to rijeseno...

To je moja prikolica. Malo se raširilo od gibanja tu u klinu ali samo zato jer nisam imao promjer svrdla isti kao i klin. Gibanje je riješeno ispod sjedala ide cjev u cjev. Cjev je inače tzv "tubing" koja se koristi na naftnim bušotinama. E to je cjev tu nema motanja samo tako. Svaka čast ljudima na njihovim prikolicama ali neka oproste ovo je najjeftinije i najjednostavnije rješenje. Ne tvrdim da je najbolje ali služi desetak godina bez problema. Prikolica je rađena po originalnoj ali sam neke stvari pojednostavio.
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Ama kolega razumijem te u potpunosti...pa i ja gledam da sebi iskombinujem neku najjeftiniju mogucu varijantu a da opet necemu valja...pa kada budem imao para platicu covjeku koji se bavi profesionalno time da mi napravi pravu prikolicu i gotova prica...a dok ne bude para mora covjek nekako da petlja i krpi kako zna i umije.

Mene samo zanima kako si ti rijesio znaci rotiranje prikolice unutar klina. Da li si radio ovako kako sam ja skicirao ili nekako drugacije?
EDIT: Sad tek vidjeh da kazes da si rijesio cijev unutar cijevi...kako si to uradio...ide ti saraf kroz cijev ili? Ako je to tako ja tu opciju necu moci koristiti jer mi ruda nece biti od cijevi pa cu morati nesto drugo kombinovati...

Inace...ja ako budem se odlucio na kraju za tu opciju cu kad zarezem cijev da moze klin rotirati...e da mi klin ne bi glodao samo po stijenki cijevi koja ce se kad tad razglodati od sile vuce traktora guranja kocenja bla bla...e to cu ja kad zarezem cijev da u unutar tog zareza navarim kao plocu jednu i sa jedne i sa druge strane cijevi i klin ce izmedju tih ploca da rotira to ce se dosta teze razlokati sigurno...
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Ta cjev ima sama po sebi na kraju zadebljanje koje sam ja "ušiljio" tako da se može skretati. To moraš raditi pomalo jer ako jako zašiljiš onda se može dogoditi da se prejako smotaju ručke i inercija te zbaci dole sa freze. Moja šasija je u obliku "Y" i tamo gdje se spajaju cijevi navario sam deblju cijev u koju ide rudo, sa prstenom sam fiksirao spoj i to je to. Malo pogledaj slike vidi se ispod sjedala.
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Na zalost na slikama koje ja uspjedoh da nadjem se mojim nestrucnim okom primjeti samo ovaj prsten prije Y spoja znaci koji drzi kad prikolica gura traktor da ne prolazi cijev kroz nju. a kad traktor vuce prikolicu onda ne vidim sta drzi tu cijev da ne ispadne iz sasije,mada predpostavljam da je i tamo samo piksna odradjena na sirinu cijevi pa probusena cijev i grunut jedan saraf da drzu...kao na traktorskim prikolicama spoj
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Na zalost na slikama koje ja uspjedoh da nadjem se mojim nestrucnim okom primjeti samo ovaj prsten prije Y spoja znaci koji drzi kad prikolica gura traktor da ne prolazi cijev kroz nju. a kad traktor vuce prikolicu onda ne vidim sta drzi tu cijev da ne ispadne iz sasije,mada predpostavljam da je i tamo samo piksna odradjena na sirinu cijevi pa probusena cijev i grunut jedan saraf da drzu...kao na traktorskim prikolicama spoj

Točno tako, jedino nema šarafa nego prsten zavaren. I nemaš brige
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Ljudi znam da se broj zubcanika nemoze odrediti precizno na ovaj nacin...ali kad okrenem u sredini gdje se kopca kardan e taj krug kad okrenem 2 puta tamo mi se tocak okrene 2 puta jedan u jednu drugi 2 u drugu stranu


jel more taj kardan na moju prikolicu?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ljudi znam da se broj zubcanika nemoze odrediti precizno na ovaj nacin...ali kad okrenem u sredini gdje se kopca kardan e taj krug kad okrenem 2 puta tamo mi se tocak okrene 2 puta jedan u jednu drugi 2 u drugu stranu


jel more taj kardan na moju prikolicu?
Misliš diferncijal ?
Zakoči jedan kotač i okreni kardan cca 10 x pa broji okretaje kotača
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
pa kad okrenem 2 puta na kardanu diferencijal se na tocku okrene 1 put sto znaci da kad okrenem 10 puta on ce se okrenuti otprilike 5 puta
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Specijal ima sihronizaciju tako da se kardan okrene 4.1 x a kotač 1 x .
Nišda drugo me ne zanima .
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
da ali diferencijal koji ja imam na 4 okretaja kardana se okrene skoro 2 puta...sto znaci da vjerovatno ne odgovara...poslikacu sutra da vidite kako izgleda...a kada budem imao vremena onda cu i otvoriti diferencijal prebrojati zube.

Nego recite mi zna li ko mercedes 123 dizel...koliko je njemu prenosni odnos?


edit: evo ovo sam pronasao maloprije na internetu:

W123
----------
230,240D RATIO 1:3.69

280E RATIO 1:3.58

300D RATIO 1:3.46 This is the NA

300DT 85 RATIO 1:2.88 This is the turbo 85

300DT TO 84 RATIO 1:3.07 This is the turbo before 85


Znaci meckin diferencijal je prespor za labina.

E sad...jel zna neko racunati i da li se uopste tolika razlika izmedju prenosa moze nadoknaditi vecim gumama, i ako da koje bi gume pasale ako su naprijed originalne labinove
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
da ali diferencijal koji ja imam na 4 okretaja kardana se okrene skoro 2 puta...sto znaci da vjerovatno ne odgovara...poslikacu sutra da vidite kako izgleda...a kada budem imao vremena onda cu i otvoriti diferencijal prebrojati zube.
I ja sam sinoć skoro dva puta , ali je to bilo skoro jednom



Ako je tako dok zakočiš jedan kotač onda je to približno odgovara
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Puknuti da kocio sam jedan tocak...haj pogledacu cim stignem uslikati diferencijal i ako imadnem viska vremena rastaviti pa prebrojati jer sto je sigurno sigurno...

Nego mene muci ovo...ja imam nekakvih felgi od fiata uno i one pasu na knap na taj diferencijal...a imam i od fice felge i one isto tako pasu na knap sto je zanimljivo... E sad...ja koliko sam uspjeo shvatiti na ficine felge pase original guma labinova sto bi mi bilo ekstra da se ne moram zezati sa visinom auto gume proklizavanjem itd...ali je problem u tome sto ovaj diferencijal ima diskove tako da mi nece moci nikako onda tu stati kociona klijesta...
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
13 cola je uno njegova felga je dovoljno velika da stanu klijesta...ali ne idu gume od traktora na tu felgu

a reci mi...koja je to felga o cega? koje gume idu na 15 cola...jel 155 ok da budu isti tockovi ili?

I ta klijesta sta je to? Jel to disk pa preko osovine i sajle bez uja ili nesto drugo?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ako pucaš na gume automobilskog profila tu završava naša rasprava o gumama

Da, to bude disk preko sajele , nije još gotovo .
To je moj pionirski pothvat , čekam zimu da me bude zeblo za prste pa požurim s finiširanjem
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
I ja sam planirao nekako preko sajle iskombinovati ako mi ovaj diferencijal bude 10 41 pa ako budes dokon poslikaj nekad i objasni princip na koji si ti to uradio.

a sto se tice price o auto gumama...pazi ako ispadne dobra prikolica mozda nekako smognem para pa kupim i traktorske ali problem je u tome sto one mogu na ficinu felgu a ficina felga ne pase na disk ovaj...
Ovaj diferencijal ficinu felgu i disk kocnice moguce je iskombinovati samo pod uslovom da su ficine felge okrenute naopacke :)
a opet neko mi je na ovoj istoj temi rekao da se moze naci i skoro ista guma auto i da ne proklizava po suvom pa vidjecemo sta cemo...ja bi u principu prosao sto jeftinije...ali opet na zalost i na srecu nekad je skuplja opcija jeftinija :)
 

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Može ali za kojih 10 dana :drink:

Puknuti ne bi htio biti naporan ali me zanimaju slike pa ako je moguće da ih staviš

Zanima me kako i gdje nabavljate spojke između kardana prikolice i mtk-a, jel kupujete original u dućanu (skupi su) ili se snalazite kod tokara?
 

Najnoviji postovi

Na vrh