• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

samohodna kosilica

  • Temu pokrenuo SUNRISE08
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Netrebaš nikaj smanjivati.
Ovdje si postavil slike kao "Thumbnail", i ne smeta rezolucija originalne slike.
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
Onda ok, i da samo da vam velim ovaj prikljucak za samopranje je dobar ali pranje kosilice preko njega zaboravite, nula bodova, ako netko i malo drzi do svog stroja nebu pral prek toga jer ne opere ni 1%, iza ovog stojim kaj sam napisal...
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553
Ovako kad se klikne na sliku otvori se u drugoj kartici preko cijelog ekrana i tu se vidi samo 1/4 slike. Ako se slika smanji na dim. 800x600 i koristi direktan link onda se slika u postu otvori u cijelosti posta ! :eek::
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Brgud, ne mudruj. I ovo je ispravan način postavljanja slika.
Klikni na veliku sliku u novom ekranu, i bude se reducirala na veličinu ekrana.
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
Uvazavam sve prijedloge jer nisam bas sa time naj naj, fala na pomoci...
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
Je, si vleceju, i morem reci da ide super, za sad a vrijeme bu svoje pokazalo....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Prvi puta vidim takav pogon na maloj kosilici.
Nisam pratio,koliko je to konja?
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
Ni ja nisam imal pojma ali prosle godine je dosla kod nas na trziste i od onda ju mjerkam i eto jednostavno sam ju moral kupiti...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ja odustal od toga kad sam vidio spoj kucista i rukohvata... Majko mila, ne znas kaj više klima...

Uzeo danas na kraju ovu db51... Ide u veliku i gustu travu, sama ide u brdo,... Al jbg, nema košare za oko kuće i tih svemirskih sranja...

Al kad ju uhvatis za rucke, kaj da si motokultivator upregal...

6af651d40c73796e6790b456735ca241.jpg


10065bf0fcfda0501640ebcef89cc0d6.jpg


I da, ima samo jednu brzinu, umro sam u brdo...
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
Prvi puta vidim takav pogon na maloj kosilici.
Nisam pratio,koliko je to konja?
to je nekih 2,8kw kod 2900 o/min , a posto su te omjere snage nekaj mijenjali kolko sam cital na ovom forumu od ovih koji se kuze u to sad ako netko moze pojasniti kolko je to zapravo jako :drink: i da motor je Honda 160cm3...

josix, cestitam na novom stroju i nadam se da si zadovoljan , nek te dobro sluzi i bez puno kvarova, daj mi reci kolko to kosta, cini mi se kao opaka naprava...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hvala, također i ja tebi želim sve isto, pa da kosimo sve u sesnejst... :)

3000 skuplje od tvoje...
8500 životinja... :/

Jako sam bio blizu da uzmem tu lc 356 awd, ali predomislio se u zadnji cas, i dobro sam napravio...
Ta awd je puno bolja za oko kuce, ali mislim da bi me izmrdala ovdje u vinogradu s tim malim kotačima, neravan je i jamast teren...

A i ovu na tri kotača lako smotam oko trsa di treba...

Rekoh već prije, na žalost nema košaru za skupljat travu, i nema variomat, nego jednu brzinu i bok...

Ak nis, zdravo je to tak hodat za njom u brdo...
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
jel nisi mogel neki popust sklepat u ducanu, ja sam cekal akciju i jos mi lik dal 10% na gotovinu inace je bila 6400 živina, a reci mi kaj se snage tice jer vidim da su tu negdje kak ti cvika tu visoku travu , izgleda mi puno visa od 30cm...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
I da, ima samo jednu brzinu, umro sam u brdo...
E Joso, da ideš na posao biciklom umjesto motorom imal bi kondicije, ali budeš već kod treće runde puno fletniji.
Jel to isto husky?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A dobio 5% popusta, zazmiril, i provukal na 12 rata... Totalno neplanirano mi je uletil taj trošak... Ali vremenski jednostavno nede s trimerom...

Trava je 30 tak cm, ali gusta jako...

Ako ju spustis do poda, o da se gusi, ali malo odignes haubu, i ide ko zmaj...

Možda uspijem sutra kakav video smontirat...

@mtd - statisticki, bicikal je opasniji od motora , Hehehehe
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
A tak i moja, kad sam kosil visoku travu dignul sam je na visi polozaj i stavil plastiku da izbacuje sa strane i ide bez brige...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ak nis, zdravo je to tak hodat za njom u brdo...
E Joso, da ideš na posao biciklom umjesto motorom imal bi kondicije, ali budeš već kod treće runde puno fletniji.
Jel to isto husky?
Hhhhmmmm...mislim da ja više ne idem u vinograd :(:
Barem kad je košnja :icon_mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hhhhmmmm...mislim da ja više ne idem u vinograd :(:
Barem kad je košnja :icon_mrgreen:
Kak ne, a baš sam cul da si sutra free i za akciju spreman :)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553
Probal sam kliknuti na veliku sliku i stvarno se je smanjila, ali ja to nisam znao.:icon_redface:
Lijepe igračke obadvije, meni se više sviđa ova na tri korača, izgleda robusnije.:wink:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ova na 3 je ko motokultivator čvrsta na ruckama...

Ova awd je sva mekana i piga se kad pokusas skrenut s njom... Rucke su joj pričvršćene na "uho" lima... Lim strši sa kucista okomito u zrak, i tu je spojena cijev od ručki.... Koda su ju djeca slagala

Zato sam od nje odustal, a i zbog losih kotaca
 

Najnoviji postovi

Na vrh