• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

samohodna kosilica

  • Temu pokrenuo SUNRISE08
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne nakuplja se niš više osim sjemenki i prašine,stvarno funkcionira.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
i da mi se unutra skupljaju sjemenke i prašina ..to nije nikakkvo a najmanje majstorsko rješenje
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Joj tebi niš ne paše,tak si ko neka baba koja bi se a da joj ne ude.:(rofl):

A koje sad rješenje imaš gore,a da nikakvo..:icon_butt::icon_e_biggrin:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jbt , nisam je radio za slikanje ..samo je vrijeme da se malo modernizira , uklone nedostatki ..itd.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ali ima hrđe ..jedva čekam da čujem tk,tk,tk,tk,tk,tk ...


na pločici piše ASPERA MOTORS
lic. tecumseh
LAV 30
torino -italy

pravi talijan s uljnom pumpom ...:xd:




zbilja trebam savjet oko ovog regulatora , možda ako ima neki manuel kako to podesiti ..?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ti zbilja dobiš hvala za niš , cjeli svjet je prešel s strižne na tanjure a ti bi mene u rikverc
Baš si nezahvalan ja sem samo mislil pomoči ako ti hočeš :mad::
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bog forumasi,evo uzel sam rabljenu samohodnu kosilicu Alko s B.Straton QUANTOM XRQ 60 motorom,jel nekom poznato dali ima uljnu pumpu i kolika mu snaga,jer mi vinograd ima oko 10% nagiba da nebi bilo pizdarija.:icon_scratch:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bog heroji razmem da je vruce i da smo svi malo lijeni,no danas moram to pokosit i jos neke sitnice u vinogradu, pa ak ima koja dobra dusa da mi pomore to odgonetnut.:drink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Samo drži ulje na maksimumu i delaj.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Uljnu pumpu nema sigurno i jedino je moze sacuvati ulje na mah i povremeno je bar nivelisi da dobije bolje podmazivanje. To kod malih motora se radi buckanjem ali ako se ide direkno niz breg hoce ulje sici do klipa pa da dimi. Uvek je bolje bocno ici nagibom ako je moguce
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Hallo majstori,evo ko sto pisah uzo ovu kosilicu i u subotu bijase proba v mojim goricama.Trava mi pobjegla,reko bice tu borbe,potegnem kanap a ona kresnu iz prve,:vidi zeno sto je stroj: kazem ja,stisnem rucicu pogona a ona se propne post je gas na najace (slomljena rucica).
Dobro je to ona sisala,jest stala par puta ipak je trava velika ka i korov(lma ga i do po metra) al pocese se ona mucit i sve vise stajat ko i snagu gubit.Pogledam filter zraka,prljav te malo pocistih sto se dalo,svjecica imala lok te inju zavrnih,zavirih u ulje ono minimum,ostade pola vinograda nepokosena.
Povezah malo grane,navratih kod mojih mejasa na dvi casice i da se malo smirim te ajd kuci jadujuci kad nemore pjevajuci.
E dragi moji znalci sta bi moglo bit da gubi snagu ak je vruca,makar cu jos porobat sve ocistit i promjenit ulje makar mi lopov nafalio kosilicu i rece da je nabrusia noz te zamjeno ulje:icon_pray:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zoki fala na umirujucim rijecima,a cuj bilo je stvarno zega u subotu a ktomu i visoka trava moglo bi bit i ta pizdarija.:icon_jook:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Pitaj čovjeka koje ulje je ulio, ako nije sae 30, kupi sae 30 za kosilice i stavi na max. i vozi miško.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,581
Nemoj se razočarati, ali mi se čini da previše očekuješ od te tvoje samo hodne zvijerke. Možda si već zaključio da ona nije za te poslove koje si probao raditi (ako nisi onda se još malo muči) pa ćeš možda sam shvatiti što može a što ne može !:(mm):
 
Na vrh