• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjeti za kupnju Tomo Vinkovića

tonci

Član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
45
Ok onda idem na naslom imt traktor da tamo malo se posavjetujem na sto pripazit i ostalo
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Kad se kupuje traktor, onak za neupućene:
- pogledati dimi li na auspuh, pogotovo bijeli dim (vidjeti na drugim traktorima i usporediti)
- izvaditi mjerač razine ulja u motoru i vidjeti šprica li ulje
I jedno i drugo je znak za skoru generalku
 

tonci

Član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
45
A kako provjerit hidrauliku?jos velik trosak je i ulje u getribi?koliko tu ide litara ulja?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Dobro kaže @vlč.puknuti 3 ha s Tomicom....
Ja ga imam i dovoljno mi je i kuda s njim prodjem (zbog visine, zbog širine, zbog 4x4, zbog nižeg težišta) imt može samo "gledati".... ali prednost kabine i jos ponekih stvari je na njegovoj strani....a jos ako je R model....😉
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
TONCI, ako nisi u penziji, preskoči Tomo Vinković, prespor je u radu za išta ozbiljnije, pogotovo ako radiš normalni posao, a zemljom se baviš nakon posla.
Koji IMT (ili nešto drugo) to će te iskusniji savjetovati.
Gledajući cijene IMT 539, mislim da bi ja prije gledao 540, makar je stariji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh