• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jal zna neko čemu služi ova mazalica na rudi prikolice? ja pumpam mast a sve izlazi van,odvrnem je a dole nema ništa osim metala.:scratch


drugo pitanje:

ova pumpa na prskalici jel treba to otvoriti?pregledati? itd..


[
pa služi ti za podmazivanje pošto je dio rude gdje se kači okretan,doduše ne jako ali ima mali kut..
kad počme izlazit mast znači da je ima dovoljno..

jel i kod tebe tako? ispod je opet željezo,ništa drugo.Ja mislio neki lagerčić ili nešto kad ono golo željezo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
da ti pravo kažem,ne znam,nisam raskapao ali valjda je...:scratch
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
na pimpi imaš čep pa ga otvoriš ili bilo bi dobro da prije sezone promjeniš joj ulje
 
B

BAGERISTA

Guest
OPbriši (m),,,,,,:rolfer::rolfer::rolfer:i jednu:drinkers::drinkers:,pa čemo skužit.......
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
na pimpi imaš čep pa ga otvoriš ili bilo bi dobro da prije sezone promjeniš joj ulje


na kojoj pipi?

jesi mislio motorno ulje? čim stigne filter i držač filtera odmah mijenjam ulje i ulje u mjenjaču i na prikolici(DIFF)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hmmm:scratch
sad na pumpu nisam toliko gledao po nazivu,ali je bačva tip MORAVA 145 ili 165 nisam baš siguran.
čak neznam ni gdje upitati za ove pumpe.zbog dijelova,a bilo bi dobro sve to rastaviti i ponovo spakovati kako treba da radi.


pumpa je isto tip morava.

mislim da je Vimi mislio na pumpu kad je napiso pimpi.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
na kojoj pipi?

jesi mislio motorno ulje? čim stigne filter i držač filtera odmah mijenjam ulje i ulje u mjenjaču i na prikolici(DIFF)

nisam mislio na pipi nego na pumpi
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Netreba mu inverter. Ima 4 brzine nprijed i 2 natrag.

Kad ste već kod Macole, svratite malo niže, od Gračaca prema Kninu i Srbu, pa da i dolje vidite neke posebnosti ;)


ah ja tek sad vidio ovu poruku.zašto mu netreba inverter?zbog ovih brzina koje si naveo?

a što smo trebali ići prema Kninu? de pojasni da znam da odem idući put,mi volimo putovati kad imamo vremena.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast na snalžlivosti,,,,i ovega se triba sijetit.......:prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
a i vidi se tko je šef a tko fizikalac.....:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Svaka čast na snalžlivosti,,,,i ovega se triba sijetit.......:prayer:

a i vidi se tko je šef a tko fizikalac.....:lol:


bemti vakog šefa. haaa a nakon što je moj netjak posustao u guranju,a ima tek 18 godina :rolfer: onda sam ja kresnuo mtk i ostatak sam gurao bure sa njim.ide ko podmazano.samo što je žena nestala sa horizonta pa to nije slikala
 
B

BAGERISTA

Guest
bemti vakog šefa. haaa a nakon što je moj netjak posustao u guranju,a ima tek 18 godina :rolfer: onda sam ja kresnuo mtk i ostatak sam gurao bure sa njim.ide ko podmazano.samo što je žena nestala sa horizonta pa to nije slikala

Zna san da če neka,,,,mudrolija ili glupost izač iz tvoje priče.....:mrgreen::mrgreen:šala,,,ali mi je ža,,da se nije slikalo,,,da te vidim kako guraš.....:supz::supz:,,,joj morat čemo se napit svi skupa,,,,čini mi se da druge ne bude.........
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Zna san da če neka,,,,mudrolija ili glupost izač iz tvoje priče.....:mrgreen::mrgreen:šala,,,ali mi je ža,,da se nije slikalo,,,da te vidim kako guraš.....:supz::supz:,,,joj morat čemo se napit svi skupa,,,,čini mi se da druge ne bude.........

eee batko to da si vidio pao bi sa stolice.penje se mtk na bure ko bik na junicu a ja upro pa nedam.uhhhhh al sam je izvaljo


e da to sa napiti nije nikakav problem ja sam uvijek za.i tako je vrijeme predivno za roštilj i cugu. i naravno za rabotu:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
eee batko to da si vidio pao bi sa stolice.penje se mtk na bure ko bik na junicu a ja upro pa nedam.uhhhhh al sam je izvaljo


e da to sa napiti nije nikakav problem ja sam uvijek za.i tako je vrijeme predivno za roštilj i cugu. i naravno za rabotu:partyman:

E to bi bile slike,,,,,:rolfer::rolfer:napad na bačvu.....sva sriča pa je malo očiju bilo...
Ali na kraju je pobijedija MTK:rolleyess::rolleyess:neko mora popustit..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
E to bi bile slike,,,,,:rolfer::rolfer:napad na bačvu.....sva sriča pa je malo očiju bilo...
Ali na kraju je pobijedija MTK:rolleyess::rolleyess:neko mora popustit..

moraću ponoviti to sa buretom čisto radi vizuelnih efekata :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh