• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja ti imam orginal dvanastice samo zaboravio sam pitati starog što će sa njima
 
B

BAGERISTA

Guest
seljačić...

Odlično se je izmalčeriralo,,,,ispalo ko tepih,,,,.
Reci koliko ti je trebalo da prođeš sve,,,,,:scratch

Pazi da ti ne bude previše težak uteg,,,prije ga probaj,,makar veži nečim,,,dok ne vidiš kako se ponaša.........
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
seljačić...

Odlično se je izmalčeriralo,,,,ispalo ko tepih,,,,.
Reci koliko ti je trebalo da prođeš sve,,,,,:scratch

Pazi da ti ne bude previše težak uteg,,,prije ga probaj,,makar veži nečim,,,dok ne vidiš kako se ponaša.........

ovo što sam malčirao trebalo mi je oko 2,5 sata posla.

sa utegom sam razmišljao prvo ga vezati žicom da probam pa ako bude ok onda fiksirati,ali opet da se može po potrebi skinuti.
 
B

BAGERISTA

Guest
ovo što sam malčirao trebalo mi je oko 2,5 sata posla.

sa utegom sam razmišljao prvo ga vezati žicom da probam pa ako bude ok onda fiksirati,ali opet da se može po potrebi skinuti.

E za taj uteg,,,,baš sam htio reč,,,,da si napraviš da se more skinut,,,,,,i nemoj stavljat na vide,,,nego nek ti neko zavari nosač,,,,jer od vibracija,,,,ako ih ima,,če ti se vide otpustit,,,i pomalo izijest rupe s vremenom....(barem bi ja tako napravija)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
E za taj uteg,,,,baš sam htio reč,,,,da si napraviš da se more skinut,,,,,,i nemoj stavljat na vide,,,nego nek ti neko zavari nosač,,,,jer od vibracija,,,,ako ih ima,,če ti se vide otpustit,,,i pomalo izijest rupe s vremenom....(barem bi ja tako napravija)


ima iima vibracija i tekako. mislio sam i ja za varenje jer ako stavim šerafe oni će sa donje strane kočiti travu i neće biti lako za čišćenje.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
i na kraju je morao intervenirati onaj bager u pozadini...:scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
i na kraju je morao intervenirati onaj bager u pozadini...:scratch


ma jok.to je krš od kolege.pinz je odradio većinu posla.nismo ga mogi isčupati ali smo ga prebili.nema veze ono što je ostalo u zemlji će ionako poslužiti za temelj :rolfer:
 
G

GROF

Guest
., sretan TI rodjendan!., živ i zdrav bil!, 100 godin doživil!!!,... Bog!, čitamo se ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa sretan rođendan , samo puno zdravlja i sreće , a ostalg će biti :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
sretan roćkas....
.....................
eb1s0h.gif
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ajde baci gajbu piva pa da nazdravimo :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh