• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Trenutno nisam u nikakvoj mogućnosti da si nabavim pinza:madmana:. Ipak su tu dosta veliki troškovi od potršnje, guma, dijelova koji su skupi, a isam pinz drži cijenu, bar kolko sam vidio....Iskreno jako sam blizu da si kupim Samuraja, oni su dosta zahvalni po tom pitanju...Makar, kak ti kažeš, Pinc je Pinc i nema tu puno filozofije.
Znam da su se serijski ugrađivali VWovi redni petaci i šestaci, samo ne znam dal je drugačiji prihvat getribe ili je samo stavljena međuploča:scratch

ja sam svog platio 2800 eura u nevoznom stanju.Uložio sam još toliko i vozim se 4 godine bez ijednog kvara.tojest dva puta sam mjenjao lampu na kratkom svjetlu jer se strese ni.na terenu.znači srediti pinza i miran si.jeste da je skupo ali kad to auto koristiš u svrhe koje ti koriste onda se svaki euro isplati.

vw dizeli iz lt su pasali mislim jako dobro,nisam još imao prilike da ih vidim uživo,ali kako sam spomenuo su jako osjetljivi i pregrijavali su se. koliko sam načuo da je proizvodnja opet krenula ali neznam kako će izgledati.navodno je viđeno nekoliko vozila u švedskoj na testu,ali snimaka nema.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nekoliko slikovnih zapisa sa godišnjeg odmora







utovar sijena sa kranom.slabo se vidi jer je staklo prljavo od mušica



borba za bolju cijenu mlijeka za austrijske farmere

 
V

VOJVODJANIN

Guest
Kada sam video prvu sliku ja pomislio da si se Ti ponovio :rolfer:,kad ono Austrijanci.
Svejedno lepe fotografije, nadam se da si lepo odmorio.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kada sam video prvu sliku ja pomislio da si se Ti ponovio :rolfer:,kad ono Austrijanci.
Svejedno lepe fotografije, nadam se da si lepo odmorio.

kamo sreće da sam se ponovio. Imaju oni ovdje neke male ali pojake fendt traktore koji mi se jako sviđaju,ni steyr-ovi mali nisu loši.svi imaju 4x4 pogon.
 
S

staffmen

Guest
kad si rekao godisnji odmor ja sam pomislio da se odmaras radom...:lol::lol:

Lijepe slike, nema kaj.

E da...
pa daj operi sajbu jebate..:lol::rolleyess:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kad si rekao godisnji odmor ja sam pomislio da se odmaras radom...:lol::lol:

Lijepe slike, nema kaj.

E da...
pa daj operi sajbu jebate..:lol::rolleyess:

oprao sam je ali kad sam stao :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
fora su mi one male plasnice,izgledaju ko gljive...:)
 
S

staffmen

Guest
i mene je na to podsjetilo, samo na one nejestive.
Nes slicno viđam u krasicu kad idem do vikendice.
Neznam kak je tu al ovi sjeno slazu na zakopana drva sa par pokracenih grana.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jIgYxYq4fXw[/YT]

danas se malo vozilo po bespuću,joooooojjj kako je gadno voziti a nevidiš kuda ideš i šta te čeka
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
tu bi trebala navigacija da te vodi....:supris::lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kako tu vidis di treba vozit,nije te strah da upadnes negdje

kad voziš duže vrijeme pinza,onda se navikneš da nemaš straha,jer kuda taj prođe...kaže moj kolega iz Istre.pinz ide kud oko vidi.... a malo i smrad benzina iz karburatora učini svoje pa si ko napušen kad voziš...ide ide ko luuuud
 
G

GROF

Guest
., bravo majstore!, svaka čast za ovu "zelenu" vožnju!!!

kad voziš duže vrijeme pinza,onda se navikneš da nemaš straha,jer kuda taj prođe...kaže moj kolega iz Istre.pinz ide kud oko vidi.... a malo i smrad benzina iz karburatora učini svoje pa si ko napušen kad voziš...ide ide ko luuuud

., eh da TOČNO!, forumašu; seljačić!, slažem se i potpisujem tvoje štivo i iskustvo u cijelosti., ALI svakako dodajem, moj rešpekt na hrabrosti!!! :supz:

., aj Bog!, čitamo se ...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
kad voziš duže vrijeme pinza,onda se navikneš da nemaš straha,jer kuda taj prođe...kaže moj kolega iz Istre.pinz ide kud oko vidi.... a malo i smrad benzina iz karburatora učini svoje pa si ko napušen kad voziš...ide ide ko luuuud[/QUOTE]





zato je onaj tvoj kolega zimus otresao sneg sa grana
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Svaka čast na hrabrosti i vožnji bez očiju to jest samo po intuiciji, ali ne kužim da li je to iz čuiste zabave ili malo razgledavanje možda susjedovog posjeda kojega bi trebalo pripojiti tvome pošto si već savladao tehniku krčenja i dovođenja u red đunglastih terena , u svakom slućaju lijepi snimak vožnje .... 5 ...







Uploaded with ImageShack.us
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., eh da TOČNO!, forumašu; seljačić!, slažem se i potpisujem tvoje štivo i iskustvo u cijelosti., ALI svakako dodajem, moj rešpekt na hrabrosti!!! :supz:

., aj Bog!, čitamo se ...


to su tereni koje zimi prepješačim kad idem u lov i znam odprilike kuda smijem i mogu voziti,jest da je frka na slijepo se vozati ali brzina nije velika pa ide nekako

kad voziš duže vrijeme pinza,onda se navikneš da nemaš straha,jer kuda taj prođe...kaže moj kolega iz Istre.pinz ide kud oko vidi.... a malo i smrad benzina iz karburatora učini svoje pa si ko napušen kad voziš...ide ide ko luuuud[/QUOTE]





zato je onaj tvoj kolega zimus otresao sneg sa grana

tako je,on nije baš vičan tome ali uči se i ide mu dobro:weedman:

Svaka čast na hrabrosti i vožnji bez očiju to jest samo po intuiciji, ali ne kužim da li je to iz čuiste zabave ili malo razgledavanje možda susjedovog posjeda kojega bi trebalo pripojiti tvome pošto si već savladao tehniku krčenja i dovođenja u red đunglastih terena , u svakom slućaju lijepi snimak vožnje .... 5 ...







Uploaded with ImageShack.us

ova paprat je puna divljači,ja nisam smio bez oružja da je pročešljam jer imamo mečku sa dva mladunca u blizini i nekoliko DS.sa oružjem je zabranjeno tako da sam spojio korisno sa ugodnim i pregladao hranilišta i solila.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Po slikama mislim, kako si u okolini Ripča?
 

Najnoviji postovi

Na vrh