• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
KWS što sam sijao je najgori, ja sam ga prošle godine posljednji puta sijao, više ne.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Kako kome meni je bolji šije bc i slične u rangu mi je s pionirom
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
Na koliko namjestite one poluge za umjetno gnojivo na msk(ona novija sa jednom posudom)?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Kad se otvori do kraja, izađe nekih plus minus 330 kila gnojiva po jutru...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,547
Cjena je 59000 kn sa hidrauličnim markirima i sa cestovnom signalizacijom..

Poslano sa mog Archos Core 50 4G koristeći Tapatalk
Lijepo izgleda, jesi radio s njom? Nisi razmisljao o disk ulagacima?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
Još jedno pitanjce da li stavljate one ulagače umjetnog gnojiva niže od ulagača sjemena?Olt msk :(sweat):
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Lijepo izgleda, jesi radio s njom? Nisi razmisljao o disk ulagacima?

Hvala, nisam još radio s njom u četvrtak mi dođu iz Agronoma kaj budu ju pustili u pogon.
Jesam razmišljal sam o diskovima ali 10000 kn skuplja sijačica.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Ima li ko iskustva sa Ino-Becker sijačicama za kukuruz?
Kako su se pokazale?
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Ima li ko iskustva sa Ino-Becker sijačicama za kukuruz?
Kako su se pokazale?
Ja imam Becker Aeromat i dobro me služi, tocna je, jedino bi morao promjeniti raonike

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
molim lijepo- na olt msk sijačici koja ima posudu za umjetno koja je pozicija za 250 kila mješanca po hektaru okvirno.
one rupe na sijačim pločama jel su brojevi ujedno i milimetri?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Meni na skali na 10 baci oko 125 kg na ral.. znaci na hektar bi trebalo biti tak nekak, mislim na msk novi tip
 

Tomot3

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
51
Dali je to izbacivac za olt msk ima kod ferencaka za 75 kn rade odlicno sadi tocno ko pneumatska
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nijedna mehanicka neradi ko pneumatska, nemoj se zavaravati.....treba biti okruglo zrno....itd itd.....dok sam ju imao, svakakve sam imao izbacivace i sve to isto, od sjemena pioneer VO, veliko okruglo, onda dobro posije, plosnato zrno ode po dva i svakako, kako ona hoce......
 

Najnoviji postovi

Na vrh