• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Decki trebam za Nodeta gume koje dihtaju uz sjetvene ploce, vele mi u trgovini da OLTove nepašu. Ploce pasu a brtve ne, gdje da potrazim?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Da zato sam i gleda,,,,,,,greda hebena,,,jaka,,pa reka šta samo ovo nosi,

A bogami je osijeti,,ako je ta dužina,,,mislim da nebi išlo,,,odnosno,,,lomljenje traktora,,...bez potrebe...
reci,,,očeš uzimat koju sijačicu,,na hidro lift,,ili imaš več konbinaciju....

imam vec kombinaciju sa amazonom od 3 metra.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,,,,,,,,,,ovo se zove delo..........:supz::supz:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
sijačicu sam spustio na kukuruz jer nema u garaži mjesta malo je case i kombinacija predugi, sa jedne i druge strane je tako

DSC00736-1.jpg

Čekamo sliku s polja, dal si mi ideju da i mi tak nešto napravimo pošto imam RD 2.5 m i takovu sijačicu
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
et da se i ja pohvalim,nema nove sijacice,,,ostao sam bez sijacice i bez novaca u trgo gei,,:madmana::madmana::madmana:potrajat ce ostale aktivnosti,,
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
kakvi igrači....ccc.....
vid ja sam svomu trgovcu reko da doveze sijačicu u dvorište i tam dobije pare....
tak je i zgotovljen posao u čini mi se jednom il dva dana....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Jedan dodatak koji sam stavio na sijačicu,riječ je o Elektronskoj kontroli sjetve..
19621223.jpg

19621225.jpg

p4120529.jpg
 
Na vrh